Bilgi Arşivi

20.20 Saat Anlamı 2021

20.20 Saat Anlamı, saat anlamları bölümünde 20.20 Saat Anlamı ile alakalı bilgi paylaştık. 20.20 Saat Anlamı nedir? hadi gelin birlikte göz atalım..

20.20 Saat Anlamı nedir?

Evren ve onunla olan bağımız yüz senelerdir çözülemedi. Uzay, gezegenler ve enerji  kavramı insanlar için her zaman bilinmesi zor bir konu oldu. Bilim insanları ve din insanları başta olmak üzere binlerce meslek grubu, yüzlerce farklı kültür ve inanış yapısı evren üzerine bir çok araştırma ve inceleme gerçekleştirdi.

Evren – gezegenler – canlılar içinde ki enerji bağını bilim ve din insanları da kabullendi. Dileklerimize karşılık evren bize bazı sinyaller gönderir. Bazılarımız bu sinyalleri göremez, bazıları ise görmezden gelmek ister. 20:20 vb. saatler çift yahut ayna saat olarak anılırler. Ayna saatler evrenin habercileridir, evren ile dileklerimiz içinde bir köprü kurarlar, isteklerimiz için bazı müjdeler verirler. Tabii bize getirdikleri mesajlarda yalnızca müjdeler yoktur, bunun yanı sıra bazı ikazlarda mevcuttur. Bu makalemizde siz değerli okurlarımıza 20.20 saat anlamını geniş bir şekilde bir biçimde, farklı konu başlıklarıyla açıklayacağız.

20.20 saat anlamını okurken kimi zaman içinizi umutla dolduracak fakat kimi zamanda biraz tadınızı kaçıracak bilgileri edinebilirsiniz. Bizler sizin tadınızın kaçmasını asla istemeyiz bundan dolayı size ilk kez şunu altını çizelim, tadınız kaçacak demiştik ya bırakın kaçsın. Çünkü geleceğinizde yaşamınız boyunca önceden hiç tatmadığınız mutlulukları tadabileceksiniz, bundan dolayı yaşamınızda yürüdüğünüz yolda, öğrenmeniz ve tecrübe etmeniz gereken durumlar mevcuttur.  Kısa süreliğine bazı yaşadığımız olumsuz tecrübeler bizim tadımızın kaçmasına neden olacaksa da uzun soluklu zamanda geleceğimiz hususunda bize çok yol gösterecektır ve bize mutluluk yolunda daha rahat yürüme olanağı verecektir.

Son zamanlarda ne zaman saate bakacak olsanız veya çevrenizden birisi size saati sorsa hep bu ayna saate denk geliyorsunuz. Bir yerden sonra bu kadarı da fazla artık dediniz ve araştırmaya başladınız. Ne mutlu size bizimle karşı karşıya geldinız. 20.20 saat anlamı içinde aşk yaşantınıza dair çok yoğun bilgiler mevcut. Öncelikle bu bilgilerden size söz etmek istiyoruz ardından da geçmişte şu gününüz ve ilerisi için dilediğiniz dileklere dair bazı havadisleri siz değerli okurlarımıza ileteceğiz.

20:20 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

Aşk” bizim kendi ilişkimize kondurmak dahi istemediğimiz bazı acıları içinde barındırır. İlişkilerinizde kim bilir bu zamana kadar neler yaşadınız, kimi zaman mutlu oldunuz kimi zaman kavgalar ettiniz belki de biraz yoruldunuz. Siz kendi içinizde bu yorgunluğu bir biçimde ört bas edip geriye bırakabilmiş olsanız da partneriniz için aynı durum söz konusu değil gibi gözüküyor.

Partneriniz size sadık kalamadı!

20.20 saat anlamı aşk yaşantınıza dair bazı sinyalleri size iletiyor, aşık olduğunuz kişi şu an başka bir karşı cins ile yan yana. Yaşadığınız şeylerden sonra biraz kafası karışmış ve odağını dağıtmak istemiş olabilir. İlişkinizin gidişatına dair bazı korkuları da mevcut. Kendi adına, ilişkiniz de bundan ardından ki süreci sağlıklı yönetemeyeceğine dair endişeleri var ve bu yüzden ne yapacağını şaşırmış durumda. Tercihini size sadık kalma yönünde seçmiş değil, böyle bir durumla karşılaşmak istemediğinizi ve bu gerçekle yüzleşmemek için çok fazla çaba gösterdiğinizi o da biliyor. Lakin ne yazık ki yaşadığı duygu yoğunluğunun dengesizliğinden dolayı bu biçimde hareket etmeyi seçmiş. Siz her ne kadar ilişkiniz içinde başka bir birinin size karşı tercih edilmesini düşünmek istemeseniz de ara ara bu konu ile ilgili şüpheye kapıldığınız anlar olmuş.

20.20 saat manasına bakıldığında da şüphelerinizin boşa olmadığını görüyorsunuz. Bu zorlu sürece dair gidişatı siz belirleyeceksiniz. Bu sorumluluğu almak istemiyor olsanız da öz sevgi, öz saygı, öz değer konuların da daha hassas olarak bir yol belirlemelisiniz. Yorulmuş olan ruhunuz ve zihninizi artık dinlendirmek için bu gelişme size bir fırsat tanıyor. Kıskançlığın getirdiği hırs ile hareket edecekseniz bir kez daha düşünmelisiniz.

Evren, size harekete geçmeden önce  ” Gerçekten değer mi? Yıllar sonra hatırlanacak mı ? ” sorularını kendinize sormanız gerektiğini dile getiriyor. Bu sorular, seçimlerinizin anlık bir hırs ve öfke ile olmasının önüne geçerek, kendinizi daha sağlıklı bir eyleme yönlendirmeniz için sormanız gereken sorulardır. Sonuçta hayat çok uzun soluklu bir maraton ve bu ilişkinizde iyi ve kötü bir çok deneyiminiz oldu. Bu deneyimlere teşekkür ederek ve bu tecrübelerin size kazandırdığı ilişki olgunluğu ile çok daha sağlıklı bir ilişki yaşamaya yüzünüzü dönebilirsiniz.  Sevgi her zaman seninle olsun.

20.20 Anlamı ve Tarot ile İlişkisi

Çift saatler ile tarot kartları içinde ki enerji bağlantısını bir saat falı veya tarot falı gibi aklınıza getirebilirsiniz. 20.20 saat anlamını, tarot kartları içinde ” Judgement ” kartı sembolize eder. Bu kart tarot falında değişimi ve yeni bir Dünyayı işaret ediyor.

Oluşacak olan yeni dünyanız, hem ailenizin katkılarıyla hem de bireysel katkılarınızla, emek harcayarak oluşturduğunuz dünyanızın değişimi ve gelişimini gösterir. Eski öğretilerinizi, acılarınızı, mutsuzluklarınızı ve tatmin olmadığınız şeyleri bir kenara bırakıp yeni bir Dünya kurmak için adımlar atıyorsunuz.

Farklı birisi ile yeni yakınlaşmalar olacak!

Zihniniz ve bedeniniz artık tamamen özgür ve tamamen sizin kontrolünüzde. Çevrenizin, ailenizin, ilişkinizin size koyduğu ve sizin anlamlandıramadığınız tüm sınırları geçersiz kılacağınız yeni bir döneme geçiş yapıyorsunuz. 20.20 saat anlamı, bu zamana kadar ne kadar özgür olduğunuzu düşünürseniz düşünün fark etmeden toplum baskısı ile şekillendiğinizi ve artık bunun  bu biçimde olmak zorunda olmadığını size söylemek istiyor. Manevi olarak yükselişe geçiyorsunuz ve evrenle kurduğunuz bağ artıyor. Tüm bunlar ile birlikte ayna saatiniz, yakın bir zaman diliminde manevi olarak kurduğunuz bir bağın kopacağını ve değişik biri ile çok daha dayanıklı bir bağ oluşturacağınızı da size müjdeliyor.

Aksiklikler yaşayabilirsiniz!

Tabii ki ayna saatinizin yansımış olduğu tarot kartınızın size vereceği bazı ikazlarda mevcut. Beklenmedik bir biçimde aksilikler ile karşılaşabilirsiniz. Bazı istekleriniz ve planlarınız yolunda gitmeyebilir. Burada evrenin size göstermek istediği şey her ne olursa olsun yaşadığınız yahut yaşayacağınız fırtına bir gün bitecek. Siz yeter ki kalbinizi kaybetmeyin. Unutmayın siz bütünün bir parçasısınız, çok özel birisiniz ama bunun yanı sıra bütünün parçası olan tüm canlılar için en mühim faktör kalptir.. Dengenizi bu bilgi ışığında sağlayabilirsiniz.

20:20 Anlamı ve Nümeroloji İle İlişkisi

Sayıların kültürümüzde de bir çok anlamı mevcuttur. Misal verilecek olursa; 13 sayısına dair, bizim kültürümüz içinde şanssızlık getirdiğine dair bir rivayet dolaşmaktadır. Hatta burç yorumlarınız içinde de şanslı sayınız, şanssız sayı gibi yorumlamalarla karşılaşırsınız. Bunun nedenini hemen açıklayalım. Sayıların her birinin kendi enerjisi mevcuttur. Ayna saatleri oluşturan en mühim etkenlerden biride, sayıların kendi içindeki anlamlarıdır. 20.20 saat anlamını size anlatmak için numaraların size aktardığı mesajları da iletmek istiyoruz.

Öncelikle 2 ve 0 rakamının manasına ardından 20 sayısına inceleyeceğiz, saat 20:20’nin toplamı 40 sayısı da bu zamanın en genel mesajlarını toplar bünyesinde, bundan dolayı da en son 40 rakamının mesajlarını size ileteceğiz.

2 rakamının sembolizmi: Bu rakam ilahi aşkı, dengeyi, uyumu sembolize eder. Rakamların içinde en yüksek enerjiyi taşıyan rakamdır. Bu evrenin sizinle olan bağını yansıtır.

0 rakamının sembolizmi: Bu rakam manevi yanınızın gelişimini yansıtır. Tanrı ve evreni sembolize eder ve yanında olduğu rakamın enerjisini daha da yükseğe çeker.

Aceleci olmayın!

20 rakamının sembolizmi: Öncelikle 20 rakamının size karşı verdiği uyarıdan söz etmek istiyoruz. Bu sayı sizi, düşünmeden ve aceleci bir biçimde harekete geçmemeniz hususunda sizi ikazyor. Siz kendinizi güvende hissetmediğiniz zaman fazla düşünmeden ve aceleci bir biçimde hareket eden bir yapıya sahipsiniz. Bunun dışında 20.20 saat manasına bakarken olgun ve profesyonel bir ruha sahip olduğunuzu ve hayat yolunuzda sürekli olarak sınavlara tabii tutulduğunuzu göze çarpıyor.

Kendinize güvenin!

40 rakamının sembolizmi: Bu sayı kuvvetli alana sahip bir sayıdır. Genelde sizler zor durumlarda kaldığınızda veya karar verme hususunda emin olmadığınız süreçler yaşadığınızda karşınıza çıkar. Bu sayı kendinize güvenmeniz gerektiği hususunda size yardımcı olmak için kendini gösterir. Biraz durup, sakinleşip bir nefes alıp karar vermelisiniz ve bu hususta bir çekince yaşamamalısınız. Kendinize güvenmeli ve çevrenizden gelen yönlendirmeleri iyi bir biçimde süzgeçten geçirmelisiniz. Böylelikle, aldığınız kararlardan sonra pişmanlık yaşama ihtimaliniz azalacaktır.

20:20 Anlamı ve Para ile İlişkisi

” Hayaaatt bunu neden yapıyosuuunn ” diye şarkılara kendinizi kaptırmadan önce bu yoruma mutlaka göz gezdirmelisiniz. Malum, manevi bağlarınızda bazı dengesizlikler mevcut. Romantik ilişkinizde de ilerleyen zamanda zorlu seçimler sizi bekliyor. 20.20 saat anlamının, bu kadar şey art arda gelmişken ve artık isyan etmek üzereyken, birazda olsa moral ve motivasyonunuzu yükseltip hayata bağlayacak müjdeleri var.

Maddi olarak güzel günler sizi bekliyor!

Maddi olarak bi hayli olumlu gelişmelerin olduğu bir döneme geçiyorsunuz. Sadece ilk kezrinizi belirlemeniz hususunda bazı ikazları var ayna saatinizin. Malum genelde kadın erkek demeden fazla yıprandığımız zamanlarda hemen alışverişe veriyoruz kendimizi. Öncelikle ertelememeniz gereken ödemelerinizi yapıp ardından da kendinizi bolca şımartacak alışverişler yapabileceğiniz bir bolluk içinde olacaksınız. Lakin eğer kendinizi alışverişe kaptırıp, ödemelerinizi geri plana bırakırsanız bazı sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz. Beklenmedik bir an da bir yatırım yapabilir veya yaptığınız bir yatırımdan güzel geri dönüşler alabilirsiniz. Bu gelişmeler biraz olsun geçtiğiniz zorlu zamanda size psikolojik olarak iyi gelecektir.

20.20 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

Evet, son haftalarda ilişkinizin bunun yanında iş yerinde yaşadığınız bazı sorunlarda sizi bi hayli yıpratmış. İş dostlarınızla alakalı, aslında içten içe gözlemlediğiniz o olumlu olmayan durumlar yüz üstüne çıkmaya başlamış.20.20 saat anlamı ile evren bu hususta içinizi rahatlatacak bazı müjdeleri size iletiyor.

İş dostlarınızla ilişkiniz profesyonel olsun!

Kariyer yaşamınızda köklü değişimler yaşamasanız dahi iş dostlarınız ve patronunuz ile olan ikili ilişkilerinizde köklü ve olumlu değişiklikler yaşayacaksınız. Patronunuz sizinle bireysel bir iletişim kurmaya ekranlara gelecek ve iş dostlarınıza karşı sergilediğiniz tutum aracılığıyla kariyer yaşantınıza dair içinde olduğunuz bu sorunlar çözülecek.20.20 saat anlamı size, bu hususta sürecinizi hızlandıracak bazı ipuçları veriyor. Öncelikle siz yalnızca işiniz ile ilgilenmeli ve profesyonel bir tutum sergilemelisiniz. Profesyonel tutumunuz aracılığıyla patronunuz aracılığıyla zaman içinde kazanacağınız olumlu puanlar ile iş yerinde süreciniz kolaylaşmaya ekranlara gelecektır.

Kendi sınırlarınızı çizin!

Aynı zamanda bırakın iş dostlarınız kişisel olan tavırları ile iş yerindeki tavırlarını dengeleyemesinler. Önemli olan sizin kendi doğrultunuzdan sapmadan ilerlemenizdir. Bu hususta yapacağınız toplu bir konuşma işlerinizi kolaylaştırabilir. Lakin aman dikkat! Kendi sınırlarınızı net bir biçimde çizin aksi takdirde çok fazla dikkate alınmayabilirsiniz. Tatlı sert dediğimiz bir denge mevcuttur, siz bu dengeyi kurma hususunda artık ustalaşmış birisiniz, kendinize inanın ve pasif kalmayın. Ulaşılmaz olmanın yanında egoist tavırlar sergilemeyin. Bütün bunları bir arada yapmak yalnızca kabiliyetli insanlara özeldir. Harekete geçin, evrenin şansı sizin yanınızda.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu