Başvurular

262 Personel Alımı Başladı! 6 Kurum İş İlanı Yayınladı! Şartları Nelerdir?

262 Personel Alımı Başladı! 6 Kurum İş İlanı Yayınladı! Şartları Nelerdir?, iş başvuruları bölümünde 262 Personel Alımı Başladı! 6 Kurum İş İlanı Yayınladı! Şartları Nelerdir? ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. 262 Personel Alımı Başladı! 6 Kurum İş İlanı Yayınladı! Şartları Nelerdir? ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

262 Personel Alımı Başladı! 6 Kurum İş İlanı Yayınladı! Şartları Nelerdir?

İş arayan vatandaşlar her gün iş ilanlarını araştırmaya devam ederken 6 mühim kurum personel alım ilanı paylaşımı yaptı. Tarım Bakanlığı, ÖSYM, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Kayseri Melikgazi Belediyesi gibi birden çok kurumun genel şartları ve son başvuru tarihi iş arayan vatandaşları sevindirdi. Personel alımı yapacak 6 kurum…

  • Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi anlaşmali 4 personel alacak

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi anlaşmali 4 personel alacak. Son başvuru tarihi 5 ekim 2021

  • Necmettin Erbakan Üniversitesi anlaşmali 3 bilişim personeli alacak

Necmettin Erbakan Üniversitesi anlaşmali 3 bilişim personeli alacak. Son başvuru tarihi 6 ekim 2021

  • Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığında (ÖSYM) Genel İdare Hizmetleri sınıfından 8 inci dereceli kadroya atanmak üzere toplam 3 (Üç) Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Uzman Yardımcısı alınacaktır. Son başvuru tarihi 4 ekim 2021

  • Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS ‘siz 118 işçi alacak

Tarım ve Orman Bakanlığından: Bakanlığımıza ekli listede gösterilen birimlerde istihdam edilmek üzere, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamı içinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 4857 sayılı İş Kanununa tabi belirsiz süreli iş anlaşmasi ile çalıştırılmak üzere işçi alımı yapılacaktır.

1) Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online olarak 20.09.2021 – 24/09/2021 tarihleri içinde yapılacaktır (şahsen, posta yahut e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir)

2) Her bir aday, İŞKUR’un internet sitesinde yayımlanan listedeki işyerlerinden yalnızca bir iş yeri ve meslek dalı için başvuru yapacaktır.

  • Kayseri Melikgazi Belediyesi 110 İşçi Alacak

Kayseri Melikgazi Belediyesi 110 İşçi Alacak. Son başvuru tarihi 22 eylül 2021

  • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı anlaşmali 12 personel alacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, anlaşmali 12 personel alacak. Son başvuru tarihi 11 ekim 2021

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu