Başvurular

5 Farklı İl İçin Belediye Personeli Alım İlanı: Memur ve İşçi Kadroları

5 Farklı İl İçin Belediye Personeli Alım İlanı: Memur ve İşçi Kadroları, iş başvuruları bölümünde 5 Farklı İl İçin Belediye Personeli Alım İlanı: Memur ve İşçi Kadroları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. 5 Farklı İl İçin Belediye Personeli Alım İlanı: Memur ve İşçi Kadroları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

5 Farklı İl İçin Belediye Personeli Alım İlanı: Memur ve İşçi Kadroları

5 farklı şehirde bulunan belediye başkanlıkları yayımladıkları personel alım ilanları ile kadrolarında bulunan eksik pozisyonları doldurmayı amaçlıyorlar. 

Bu bağlamda kısa süreli yayımladıkları alım ilanları ile personel alımı yapmayı amacında olan kurumlar farklı meslek gruplarından ilanlar yayımlandılar. 

KPSS puan şartının yer almadığı personel alım ilanlarında bulunan açık kadroları, kadrolar için tespit edilen kontenjanları, belediye personeli alım ilanlarında bulunan başvuru şartlarını ve diğer ayrıntı kısmı sizlerle paylaşmak istedik. 

ALIM YAPACAK BELEDİYE BAŞKANLIKLARI

Yeni gün itibariyle 5 farklı belediye personel alım ilanı yayımladı. Bu ilanlarda hem işçi kadroları için hemde memur kadroları için alım ilanları yer alıyor. Peki ama bu alımları hangi belediyeler yapacak? İşte yanıtı;

* İzmir Menderes Belediyesi

* İstanbul Beyoğlu Belediyesi

* Tekirdağ Çorlu Belediyesi

* Ankara Belediye Birimi

* Mersin Büyükşehir Belediyesi

KADRO KONTENJAN DETAYLARI

Söz konusu personel alım ilanlarında çok sayıda kadroda personel alımı ilan bulunyor. Öğrenim durumu ile mesleki özelliklere göre yapılan alımlara dair detaylar şu biçimde,

 İzmir Menderes Belediyesi İlanı

İzmir Menderes Belediyesi paylaşımı yaptığı personel alım ilanında 4 kadrodan 13 personel alımı yapacağını açıkladı. Bu alımlarda bulunan açık kadrolar ise Elektrik Tesisatçısı, Elektrik Tesisatçısı ve Pano Montörü, İnşaat Mühendisi, Büro Memuru, Beden İşçisi

İstanbul Beyoğlu Belediyesi

İstanbul Beyoğlu Belediye birimi aracılığıyla yayımlanan memur alım ilanında tek bir kadroda 13 personel alımı yapacağını ilan etti. Bu personel alım ilanında bulunan açık kadro ise Çöp Toplama ve Yol Süpürme Personeli olarak ilan edildi. 

Tekirdağ Çorlu Belediyesi

Tekirdağ Çorlu Belediyesi ilan ettiği alımlarda kadrosunda bulunan Destek Hizmetleri Personeli kadrosunda bulunan personel açığı olduğunu açıkladı. Belediye bu kadro için 4 kişilik bir alım yapacağını açıkladı. 

Ankara Belediye Birimi

Ankara için personel alım ilanında ise alımların işçi kadrosuna bulunacağı ve alımların tek bir pozisyondan bulunacağı bildirildi. İlana göre bu alımlar ilkokul, lise ve üniversite mezunlarının başvuru yapabileceği Büro İşçisi kadrosu olacak. 

Mersin Büyükşehir Belediyesi

Memur kadrosuna yapılacak olan bu alımlar Büro Personeli kadrosuna olacak. İlanda adaylardan çok sayıda özel şart talep ediliyor. Bunların başında İngilizce bilmek, Rusça eğitimi almış olmak ve çok iyi derecede bilgisayar kullanmak şartı yer alıyor. 

BAŞVURU SÜRECİ BİR YADA İKİ GÜN

Bu belediyeler için yayımlanan personel alım ilanları için başvuru süreci bir veya iki gün olarak belirlenmiş. Adayların bu süreç içinde başvurularını yapmaları gerekiyor. 

İzmir Menderes Belediyesi ilanı için TIKLAYINIZ

İstanbul Beyoğlu Belediyesi ilanı için TIKLAYINIZ

Tekirdağ Çorlu Belediyesi ilanı için TIKLAYINIZ

Ankara Belediye Birimi ilanı için TIKLAYINIZ

Mersin Büyükşehir Belediyesi ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu