Başvurular

ABB Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları

ABB Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları, iş başvuruları bölümünde ABB Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. ABB Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

ABB Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları

Ülkemizde bilmediğimiz ama aslında uluslar arası işler yapan ve birden çok sektörde var olan şirketler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de ABB Gruptur. İş başvurularımız ülkemizde markalaşmış adı duyulmuş şirketlere yapılmaktadır. Herkesin bilmediği birden çok şirket bulunmakta ve bu şirketlere başvurular daha bi hayli hızlı ve etkin kullanılmaktadır.

ABB grup ne iş yapar derseniz Enerji, ABB Elektrik, Otomasyon, Elektrikli motorlar, Jeneratörler, Entegre dijital güç aktarma sistemi, Robotik ve Ayrık Otomasyon, Güç Şebekeleri ve yazılım gibi birden çok alanda bizleri geleceğe taşımaktadır. ABB Grup Yurt içinde ve yurt dışında iş olanağı sağlamaktadır. Öğrencilere, deneyimsiz personellere ve işinde uzman personeller için çalışabileceğiniz birden çok alan bulunmaktadır.

Yurt dışında çalışmak ve yeni bir maceraya atılmak isteyenler ise ABB Elektrik şirketinde kendisine yer edinebilir. ABB Grup ile Yurt dışında çalışabileceğiniz ülkeler; Arjantin, Avustralya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Kanada, Şili, Çin, Kolombiya, Çek Cumhuriyeti, Mısır, Estonya, Finandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, Hindistan, Endonezya, İrlanda, İtalya, Japonya, Malezya, Meksika, Fas, Hollanda, Zelanda, Norveç, Panama, Peru, Filipinler, Polonya, Portekiz, Katar, Suudi Arabistan, Singapur, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Vietnam, ABD ve Türkiye gibi ülkelerde ABB grup ile iş bulacaksınızdır.

Yurt dışında ve Yurt içinde bulunan birden çok iş fırsatını ABB Elektrik kariyer sekmesinde sağlamaktadır. İstihdam sağlanacak iş alanları; Elektrik, Yönetim, Halkla İlişkiler, Danışmanlık, Geliştirme uzmanı, Tasarım ve Mühendislik, Montaj Elemanı, Maliye Uzmanı, Bilişim, Pazarlama, Ürün Yönetimi, Lojistik, Emlak, Kalite Sorumlusu, Satış, Servis ve Bakım gibi birden çok alanda iş fırsatı bulunmaktadır.

ABB Grup Yurt dışı İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

ABB Elektrik sitesinde oluşturduğu kariyer bölümü ile dünya haritası üzerinde iş fırsatı sunduğu ve eleman alımı yaptığı ilanları göstermektedir. Hangi ülkede kaç kişi alınacak ve hangi ülke de hangi elemana ihtiyaç var gibi soruların cevabını tek bir harita üzerinde göstermektedir. Mesleğe göre başvuru yapacaklar içinse meslek seçimi ve ülke seçimi yaparak iş ilanı arama fırsatı da sağlamaktadır.

ABB Elektrik İş Başvurusu; Kariyer sitesinde yayına giren ilana başvurmak için ABB grup kariyer bölümünde üye olmanız gerekmektedir. Öz geçmişinizi de buraya yükleyerek iş başvurusunu ABB Gruba iletebilirsiniz. İnsan kaynakları hemen hemen her başvuruyu incelemekte ve aranan ve aranacak vasıfları havuzda tutarak ihtiyaç halinde geri dönüşte yapabilmektedir. ABB Elektrik Personel Alımı İş Başvurusu.

Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin
0 Paylaşımlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu