Başvurular

Adapazarı şeker Fabrikası Personel Alımı

Adapazarı şeker Fabrikası Personel Alımı, iş başvuruları bölümünde Adapazarı şeker Fabrikası Personel Alımı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Adapazarı şeker Fabrikası Personel Alımı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Adapazarı şeker Fabrikası Personel Alımı

Adapazarı şeker fabrikası personel alımı yapıyor. Özelleşen birden çok Şeker fabrikasına istinaden yıldız holding kuruluşu olan Adaşeker eleman alınacağını paylaşımı yaptı. İşçi alımları için adayların iş başvuru formlarını doldurmasını bekleyen Adapazarı Şeker Fabrikası insan kaynakları başvuruları incelemeye aldı. Adaşeker iş ilanları için yazımızın devamından bilgi edinebilir iş ilanlarına başvuru uygulayabilirsiniz.

Adapazarı Şeker Fabrikası Personel Alımı ile ilgili

Adapazarı Şeker Fabrikası Anonim Şirketi  1952 senesinde çalışmaya başlayan 5. şeker fabrikasıdır. 2. dünya savaşından sonra şekillenen yeni dünya için bisküvi çikolata gibi atıştırmalıklar üretmeye başlayan yıldız holding şeker gereksinimini adapazarı şeker fabrkası ile karşılamaya başlamıştır. 1994 yılı başına kadar Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.’ nin iştiraki olarak faaliyetini sürdüren Adapazarı Şeker Fabrikasının o tarihte Türkiye İş Bankasına ait hisselerinin Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.’i aracılığıyla satın alınması sebebiyle, adı geçen şirketin bağlı ortaklığı olarak faaliyetini sürdürmüştür.Şirket; çalışan personeli, pancar eken çiftçisi, nakliyecisi ve tüccarı ile geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bu suretle ürettiği katma değer yönünden yurdumuzun ileri gelen kuruluşlarından biridir.

Adapazarı Şeker Fabrikası İş İlanları

Türk Şeker’e bağlı bulunan Adapazarı şeker fabrikası farklı zamanlarda personel ihtiyacı karşılamak maksadıyla işkur a ilan vermektedir. İşkur üzerinden alınan personeller Türkşeker enstitüsüne bağlı bulunan Şeker fabrikalarında çalışabilirler. Bazı şeker firmaları özelleşse de kamu personeli olarak sürdürmektedirler. Googleda Adapazarı Şeker fabrikası personel alımı aramasını yaptığınız zaman başvuru yapabileceğiniz bir site çıkmamaktadır.

Türk Şeker Personel Alımı yazımızı tıklayrak okuyabilirsiniz.

Adapazarı Şeker Fabrikası İş Başvurusu

Şeker fabrikaları için personel alımları birden çok sitede haber olarak geçmektedir. Adapazarı şeker fabrikası Yıldız holding iştirakidir. Adapazarı şeker fabrikasına iş başvurusu işkur üzerinden yapılmaktadır. Sizlere iş başvurusu yapabilmeniz için Yıldız holding resmi web sitesi üzerinden form göndermenizi tavsiye ediyoruz. İş ilanlarını görmek ve başvuruda bulunmak için tıklayınız.

Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin
0 Paylaşımlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu