Başvurular

Ahlatçı Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Ahlatçı Holding Personel Alımı ve İş İlanları, iş başvuruları bölümünde Ahlatçı Holding Personel Alımı ve İş İlanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Ahlatçı Holding Personel Alımı ve İş İlanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Ahlatçı Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Bir çok sektörde var olan ve başarılı bir grafik çizen Ahlatçı Holding Personel alımı yapıyor. Bir çok sektöre alınacak olan elemanlar için iş ilanları yayınlayan Ahlatçı, iş başvurularını insan kaynakları aracılığı ile değerlendirmeye alıyor. Binlerce çalışanı bulunan Ahlatçı Holding’te çalışmak isteyenler başvuru kriterlerini düşünüyor. Sitemizden Ahlatçı ile alakalı geniş bir şekilde bilgi edinebilir başvuru formu doldurabilirsiniz.

Ahlatçı Holding

Ahlatçı Holding tarihçesine incelediğimizde sırası ile birden çok sektöre giriş yapmış ve her birinde ayrı ayrı başarılar yakalamıştır. Sektörlerde özellikle Yakınsama ile bir birine bağlı çalışan bir yapıdadır. Holding değerleri ışığında sürekli olarak gelişmeyi amacında olan ve yıllık Kâr oranını arttırmaya yönelik çalışmalar yapan Ahlatçı Holding Finans, Gayrimenkul, Sağlık, Otomotiv, Enerji ve Kuyumculuk sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Finans Sektöründe 1992 senesinden beri hizmet vermektedir. Döviz ve Kıymetli madenler için kuyumculuk dükkanında açılan departman ile bugün Borsa İstanbul üyesidir.

Otomotiv Sektöründe 2006 senesinden beri Volkswagen yetkili satıcısı olarak Satış, Servis, Bakım, Parça hizmetleri vermektedir. 2015 senesinde Skoda-Seat bayiliği alması ile bu marka araçlarında satış ve servis hizmetini üstlenmiştir.

Enerji Sektöründe bünyesinde bulunan Çorum Elektrik ve Doğal Gaz Ticaret Anonim Şirketi Ahlatçı Holding çatısı altında 1993 senesinden beri hizmet vermektedir. Türkiye’de doğal gaz gereksiniminin %10’una ortaklık etmektedir. Doğal gaz altyapı çalışmalarında, Türkiye`de bir ilke imza atarak 139 gün gibi kısa bir sürede  Çorum Gaz şirketiyle Çorum’da doğal gaz arzı gerçekleştirmiş olup, Çorum Gaz’ın bu çalışması tüm sektör aracılığıyla takdirle karşılanmıştır.

Kuyumculuk sektörü ufak bir çarşıda açılan ufak bir dükkan ile başlamıştır. 1984 senesinde açılan bu kuyumcu dükkanı 1987 senesinde Bilezik ve alyans üretimine dönüşerek büyümeye başlamıştır. Bugün Türkiye’de alyans pazarının %25’i Bilezik pazarının ise %35’inde varlığını sürdürmektedir. 17 ülkeye ihracat ve 2300’ün üzerinde kuyumcu dükkanına üretim yapmaktadır.

Sağlık sektörüne giriş görüntüleme cihazları ile olmuştur. 1998 senesinde Supra görüntüleme merkezi kurularak Amerika’dan getirilen Mr cihazları ile görüntüleme hizmeti vermeye başlamıştır. Devlet hastahaneleri için yapılan ihalelere katılan Ahlatçı Holding 10 adet MR 16 adet tomografi cihazı ile hizmet vermektedir.

Ahlatçı Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Ahlatçı holding bünyesinde barındırdığı sektörlerde 3000’in üzerinde personele sahiptir. Sektörel istihdam kaynağı olan şirket birden çok departman için personel alımı yapmaya sürdürmektedir. İş başvuruları Ahlatçı holding İnsan kaynakları aracılığıyla değerlendirilmektedir. İncelenen başvurular uygun kriterleri sağlaması halinde mülakat görüşmesi ile iş alım süreci gerçekleşmektedir.

Ahlatçı Holdingde çalışmak isteyen adayların ilk kez hangi sektörde çalışmak istediğini belirlemesi gerekmektedir. Finans, Sağlık, Otomotiv, Kuyumculuk, Enerji sektörlerinden birinde çalışmak istiyor iseniz ön başvuru formunuzu ona göre hazırlamanız da yarar var.

Ahlatçı Holding her sektör için iş ilanlarını tek bir yerden yayınlamaktadır. Çalışabileceğiniz alanlar; Mühendislik, Üretim, İmalat, Bakım, Onarım, Satış, Yönetim, Makine mühendisliği, Elektrik elektronik mühendisliği, İşletme, Endüstri mühendisliği alanlarında iş olanağı bulmanız olabilecek. Aşağıdaki Linkten mevcut Ahlatçı Holding İş İlanlarını görüntüleyebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/firma-profil/ahlatci-holding-32393-42038
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin
0 Paylaşımlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu