Başvurular

Akbank Staj Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Akbank Staj Başvuru Formu ve İş İlanları 2020, iş başvurusu bölümünde Akbank Staj Başvuru Formu ve İş İlanları 2020 ile alakalı detaylara yer verdik.. Akbank Staj Başvuru Formu ve İş İlanları 2020 ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Akbank Staj Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

stajstaj

Akbank staj başvurusu başlıyor!

Akbank’ta staj olanağı için öğrenciler Akbank’ın web sitesinden yahut diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. Akbank staj ilanlarını haberimiz devamında bulacaksınızdır.

Sizlerde bankada staj yapmak istiyorsanız Akbank kariyer sitesine hemen girerek sizin alanınıza uygun departman için Akbank staj başvuru  formunu doldurup kariyerinizin ilk adımını atınız. Akbank staj başvurusunda kimler başvuruda bulunabilecek? Örgün eğitim veren üniversitelerin 2. yahut 3. sınıf öğrencileri ile yüksek lisans öğrencileri başvuru yapacaktır. Lakin stajyer öğrenci yerleştirilmelerinde öncelik 3. sınıf öğrencilerine verildiğini söylemekte yarar var. Staj programı Temmuz-Eylül ayları içinde düzenlenmektedir.

Stajı tam zamanlı minimum 1 ay veya maksimum 3 ay alakalı birim ve alanlarda yapabilmektedir. Stajyer olma hakkı kazanan öğrencilerin yapılan ihtiyaç analizi ışığında değerlendirilir uygun birimlerde staj yapmaya hak kazanacaktır. Üniversite öğrencileri için kaçınılmaz fırsat olan bankacılık stajları kariyeri için ve gelecekte CV için mühim nitelikte işler içinde gösterilmektedir. Bundan dolayı üniversite öğrencileri için kaçınılmaz fırsatlarından bir tanesi bankacılık stajlarıdır.

Akbank staj başvuru haberleri aracılığıyla staj başvuru formunu doldurup sizlerde kariyeriniz için ilk adımı atabilirsiniz. Staj hususunda şanslı olduğunuz bir noktadan söz etmek gerekirse, stajınızı genel müdürlük alanlarında yapabileceksiniz.

Buradan gerekli bilgilere varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu