Başvurular

Akhisar İlçesinde İkamet Edenler! Manisa Belediyesi Yayınladı! Personel Alım Şartları Nelerdir?

Akhisar İlçesinde İkamet Edenler! Manisa Belediyesi Yayınladı! Personel Alım Şartları Nelerdir?, iş başvuruları bölümünde Akhisar İlçesinde İkamet Edenler! Manisa Belediyesi Yayınladı! Personel Alım Şartları Nelerdir? ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Akhisar İlçesinde İkamet Edenler! Manisa Belediyesi Yayınladı! Personel Alım Şartları Nelerdir? ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Akhisar İlçesinde İkamet Edenler! Manisa Belediyesi Yayınladı! Personel Alım Şartları Nelerdir?

Manisa ili Akhisar Belediyesi resmi internet sitesinden mühim bir açıklamada bulundu. İş arayan vatandaşlar için yapılan açıklamaya göre belirsiz süreli 1 psikolog istihdam edilecek. 30 Eylül 2021 tarihine kadar başvurularını kabul edecek olan Akhisar Belediyesi personel alım şartlarını da açıkladı. Personel alım şartları nelerdir? kimler başvurabilir?

Başvuru Şartları

  1. 25/9/1981 tarihli ve 2527 sayılı Türk soylu yabancıların Türkiye’de meslek ve sanatlarını serbestçe yapabilmelerine, kamu, özel kuruluş yahut işyerlerinde çalıştırılabilmelerine ilişkin kanun hükümleri sakı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak
  2. 18 yaşını tamamlamış olmak
  3. Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak
  4. Askerlik çağına gelmemiş, askerlikle ilişiği bulunmayan
  5. 22/05/2003 tarihli ve 4857sayılı iş kanununun 30. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu