Başvurular

Antrenör Adaylarına Beklenen Haber Geldi! Gençlik ve Spor Bakanlığı 1000 Antrenör Alacak

Antrenör Adaylarına Beklenen Haber Geldi! Gençlik ve Spor Bakanlığı 1000 Antrenör Alacak, iş başvuruları bölümünde Antrenör Adaylarına Beklenen Haber Geldi! Gençlik ve Spor Bakanlığı 1000 Antrenör Alacak ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Antrenör Adaylarına Beklenen Haber Geldi! Gençlik ve Spor Bakanlığı 1000 Antrenör Alacak ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Antrenör Adaylarına Beklenen Haber Geldi! Gençlik ve Spor Bakanlığı 1000 Antrenör Alacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı yeni bir iş ilanı paylaşımı yaptı. Resmi internet sitesinden yayına giren ilana göre 1000 antrenör alımı yapacaklarını açıkladı. Temel antrenörlük (ikinci kademe) düzeyinde antrenörlük belgesine sahip olması şartı  koşulan istihdam için başvuruda bulunmak isteyen adaylar 20-27 Eylül 2021 tarihleri içinde https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresinden yapabilecek. Kabul edilecek adayların sınava tabii tutulacakları başvurunun ayrıntı kısmı..

BAŞVURU ŞARTLARI

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin 4, 5, 6 ve 7’nci alt bentlerinde gösterilen şartları taşımak,

2) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

3) Yükseköğretim kurumlarının lisans düzeyinde beden eğitimi yahut spor eğitimi veren bölümlerinden mezun olmak,

4) 2020 yılı KPSS (B) grubu KPSSP3 puan türünden en az 60 (altmış) puan almış olmak,

5) Başvuru tarihinin son günü saygınlığıyla 18 yaşını tamamlamış olmak,

6 ) Başvuru tarihinin son günü saygınlığıyla 65 yaşından büyük olmamak,

7) Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik aylığı almamak, (Dul ve yetim aylığı hariç)

8) Görevini devamlı yapmaya engel hastalığı bulunmamak,

9) Tam zamanlı çalışmaya engel durumu bulunmamak,

10) Arşiv araştırması olumlu yanıtlanmak,

11) Başvuru yapacağı pozisyona uygun ve ek-1 sayılı listede gösterilen branşta en az temel antrenörlük (ikinci kademe) düzeyinde antrenörlük belgesine sahip olmak.

– Adayların başvurunun son günü saygınlığıyla aranan şartlara haiz olması gerekmektedir.

– En az temel antrenörlük (ikinci kademe) düzeyinde antrenörlük belgesinin başvuru yapılacak pozisyona ve branşa uygun olması gerekmektedir.

– Adayların antrenörlük ile alakalı detaylarının tespitinde spor bilgi sistemi verileri esas alınacaktır. Adayların başvuru öncesinde antrenörlük detaylarının doğruluğunu kontrol etmeleri, eksik yahut hatalı bilgi tespit etmeleri halinde alakalı federasyonlara müracaat ederek antrenörlük detaylarını spor bilgi sisteminden düzelttirmeleri gerekmektedir.

– Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 1 inci maddesinde istisna edilenler hariç olmak üzere, anlaşmanin feshi sebebiyle görevinden ayrılanlardan anlaşmalerinin fesih tarihinden bu yana 1 yıl geçmeyenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir. Bu hususun sonradan bilinmesi halinde yerleştirmeleri yapılmış olsa dahi anlaşmaleri iptal edilecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu