Başvurular

Atatürk Üniversitesi hemşire alımı yapacağını açıkladı 2022

Atatürk Üniversitesi hemşire alımı yapacağını açıkladı 2022, iş başvuru bölümüzde Atatürk Üniversitesi hemşire alımı yapacağını açıkladı ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Atatürk Üniversitesi hemşire alımı yapacağını açıkladı başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Atatürk Üniversitesi hemşire alımı yapacağını açıkladı

Erzurum ilimizde yer almakta olan Atatürk Üniversitesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde anlaşmali personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Atatürk Üniversitesi ilan kapsamı içinde 55 hemşire alımı yapacaktır. Adaylar ilana 11 Kasım 2018 ile 29 Kasım 2018 tarihleri içinde başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

 • Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2018
 • Başvurular Nasıl ve Nereden Yapılacak?
 • Başvuruların Değerlendirilmesi ve Sonuçları

Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2018

 • Başvuracak Adaylar 6S7 sayılı kanunun 48. Maddesinde gösterilen şartlara haiz bulunmak.
 • Adaylar mezuniyetine göre Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı. Lisans mezunu hemşireler için 2018 KPSS (B) Grubu KPSS3 puanı esas alınacaktır.
 • Adayın, güvenlik soruşturması vc/yahut arşiv araştırması neticesinde atamaya engel durumu bulunmamak. ÖZEL KOŞULLAR:
 • Belirtilen öğrenim düzeylerinin birinden mezun olmak, aranan nitelikleri taşımak ve belgelendirmek.
 • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor olmak.
 • Belirtilen özel şartları, başvuru tarihine kadar sağlıyor olmak.
Unvan Adet Öğrenim

Durumu

Aranılan Nitelikler
Hemşire 20 Lisans Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak.
Hemşire 35 Lise Hemşirelik bölümü ortaöğretim programından mezun olmak ve ameliyathane hemşireliği, Hemşirelik süreci ve Hemşirelik Bakımı Uygulamaları yahut Çocuk Yoğun Bakım Hemşireliği sertifikalarından en az birisine sahip olmak.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR:

 • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
 • Diploma/ Geçici Mezuniyet Belgesi Fotokopisi
 • İlgili 2018 KPSS Sonuç Belgesi
 • Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğünün web adresinden temin edilecek başvuru formu
 • Aranan niteliklerde şartlara haiz belgelerin ibrazı
 • Adli sicil kaydı.

Başvurular Nasıl ve Nereden Yapılacak?

Müracaatlar, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (15.11.2018 / 29.11.2018) mesai saati bitimine kadar Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü’ne yapılacaktır. https://atauni.edu.tr/saglik-arastirma-ve-uygulama-merkezi sitesinde hazırlanan başvuru formu ve istediğimiz belgeler ile birlikte Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü İnsan Kaynakları Birimine şahsen başvurmaları gerekmekte olup, posta yoluyla yapılacak başvurular kesinlikle geçersiz sayılacaktır.

Başvuruların Değerlendirilmesi ve Sonuçları

Sonuçlar, başvuru bitim tarihini takip eden 10 iş günü içinde www.atauni.edu.tr ve https://atauni.edu.tr/saglik-arastirma-ve-uvBulama-merkezi adresinden ilan edilecektir. Her kadronun iki katı kadar yedek aday belirlenecektir. Asil kazananlardan atanmak üzere başvuru olmadığı takdirde ilan edilen yedek kazananlar sırası ile çağrılacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde bulunacağından, bunun bunun yanında tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru Adres ve İletişim Bilgileri

Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü Atatürk Üniversitesi Kampüsü

Personel Özlük Birimi İletişim : 0 442 344 6640/6641/6645

Bu makalemizde Atatürk Üniversitesi aracılığıyla yapılacak olan hemşire alımı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara Atatürk Üniversitesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan personel alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu