Başvurular

Ayvalık Belediyesi 4 işçi alımı yapacak 2022

Ayvalık Belediyesi 4 işçi alımı yapacak 2022, iş başvuru bölümüzde Ayvalık Belediyesi 4 işçi alımı yapacak ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Ayvalık Belediyesi 4 işçi alımı yapacak başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Ayvalık Belediyesi 4 işçi alımı yapacak

Balıkesir ilimizde yer almakta olan Ayvalık Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Ayvalık Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde engelli işçi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 31 Aralık 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

Ayvalık Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından geçmek

Başvuru için gerekli olan belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • 6 adet fotoğraf
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Adli arşiv soruşturması yahut sabıka kaydı
  • İkametgah belgesi
  • Diploma fotokopisi
  • Sağlık raporu
  • Nüfus kayıt örneği

Başvuru Adresi : Kemalpaşa Mahallesi Atatürk Bulvarı No:53

İrtibat Kişisi : Gökay Baycan

E-posta adresi : [email protected]

Telefonu : 0266 312 16 16

Bu makalemizde Ayvalık Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ile ilgili geniş bir şekilde başvuru bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayına giren ilanlara Ayvalık Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu