Başvurular

Balya Belediyesi 10 işçi alımı yapıyor 2022

Balya Belediyesi 10 işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Balya Belediyesi 10 işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Balya Belediyesi 10 işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Balya Belediyesi 10 işçi alımı yapıyor

Balıkesir ilimizde yer almakta olan Balya Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Balya Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde beden işçisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 18 Ocak 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

Balya Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmak
  • 18 yaşını bitirmiş ve 55 yaşını doldurmamış olmak
  • İlkokul mezunu olmak
  • Balya ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak.

Adaylarda başvuru sırasında talep edilen belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Üzerinde TC kimlik numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi
  • Son 6 ay içinde çektirilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf
  • Adli sicil belgesi
  • Diploma fotokopisi
  • Vukuatlı nüfus kayıt örneği

Başvuru adresi : Enverpaşa Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:1 Balya / Balıkesir

İrtibat Kişisi : Necla Köşger

Telefon : 0266 486 1001

Bu makalemizde Balya Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayına giren diğer ilanlara Balya Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu