Başvurular

Bekçi alımları ne zaman başlıyor 2021 bekçi alımı başvuru şartları

Bekçi alımları ne zaman başlıyor 2021 bekçi alımı başvuru şartları, iş başvuruları bölümünde Bekçi alımları ne zaman başlıyor 2021 bekçi alımı başvuru şartları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Bekçi alımları ne zaman başlıyor 2021 bekçi alımı başvuru şartları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Bekçi alımları ne zaman başlıyor 2021 bekçi alımı başvuru şartları

Bir çok iş arayan genç bekçi alımlarının ne zaman yapıldığını araştırmaya başladı. Bekçi alımı başladımı ? Sorusu birden çok platformda sorulmaya başladı. Bu yıl bekçi alımı ne zaman ekranlara gelecek?

2021 senesinin bekçi alımı ile alakalı sosyal platformda birden çok sorular sorulmakta. 2020 senesindeki bekçi alımlarına yüksek başvuru yapılmış olması birden çok genç işsizin dışarıda kalmasından dolayı bu sene yapılacak Bekçi alımı sıra sıra takip edilmekte. 

BEKÇİ ALIMI 2021 NE ZAMAN YAPILACAK?

Ankara Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, Başkent’te bin 568 çarşı ve mahalle bekçisinin gece devriyesi olarak görevlerine sürdüğini, 2020’de 500 çarşı ve mahalle, 172 kır olmak üzere 672 bekçi alınacağını dile getirdi. Yılmaz, ” Onların düdük sesi ile vatandaşlarımız huzur ve güven bulmuştur” dedi.

2021 BEKÇİ ALIMI İÇİN MÜJDE VERİLDİ!

ANKARA Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, Başkent’te bin 568 çarşı ve mahalle bekçisinin gece devriyesi olarak görevlerine sürdüğini, 2020’de 500 çarşı ve mahalle, 172 kır bekçisi olmak üzere 672 bekçi alınacağını dile getirdi. Yılmaz, “Bekçilerimizin düdük sesi ile vatandaşlarımız huzur ve güven bulmuştur” dedi.

Ankara Emniyet Müdürü Yılmaz, İl Emniyet Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen merasimde, 1993 senesinde alımları yapılan ve hizmet sürelerini tamamlayarak emekli olan bekçiler Muammer Şimşek, Mürsel Dönmez ve Mustafa Özvatan’a plaket verdi. Yılmaz, emekli olan bekçilere teşkilata yaptıkları hizmetler sebebiyle teşekkür etti. Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun çarşı ve mahalle bekçisine ayrı bir önem verdiğini vurgulayarak, bekçilerin suçların azalmasında mühim rollerinin olduğunu dile getirdi. Servet Yılmaz, “Bekçilerin kimlik sorma yetkisi, kanunlar çerçevesinde var. Biz Ankara’da bunu uyguluyoruz ve uygulamaya devam edeceğiz” dedi.

Bekçi alımı ne zaman ekranlara gelecek?

Henüz bununla alakalı herhangi bir açıklama yapılmadı. Bekçi alımları 2020 senesinde tekrar yapılacak gibi gözüküyor fakat ne zaman yapılacağına dair şuan için bir bilgi verilmedi. Herhangi bir açıklama yapıldığında yine buradan siz değerli okurlarımıza bilgi aktaracağız.

Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin
0 Paylaşımlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu