Başvurular

Beydağ Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022

Beydağ Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Beydağ Belediyesi işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Beydağ Belediyesi işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Beydağ Belediyesi işçi alımı yapıyor

İzmir ilimizde yer almakta olan Beydağ Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Beydağ Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde ipek dokuma eğitmeni alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 27 Aralık 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

Beydağ Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda açıklanmıştır.

  • Beydağ ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak
  • Askerlikle ilişkisi bulunmamak
  • Emekliliğe hak kazanmamış olmak
  • En az ön lisans mezunu olmak
  • Mesleki kurslara katılım belgesi olmak

Başvuru sırasında adaylardan talep edilen belgeler aşağıda açıklanmıştır.

  • İlgili genel ve özel tüm mevzuat hükümlerinden kaynaklanacak bilgi ve belgeleri ibraz etmek
  • Dilekçe
  • Kimlik
  • İkametgah

İş alanı / pozisyon : İpek dokuma eğitmeni

Deneyim süresi : 10 yıl

Başvuru adresi : Atatürk Mahallesi Arıtürk Sokak No:27 Beydağ / İzmir

Bu makalemizde Beydağ Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ile ilgili geniş bir şekilde başvuru bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara Beydağ Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu