Başvurular

Beyoğlu Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022

Beyoğlu Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Beyoğlu Belediyesi işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Beyoğlu Belediyesi işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Beyoğlu Belediyesi işçi alımı yapıyor

İstanbul ilimizde yer almakta olan Beyoğlu Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı yapacağını açıkladı. Beyoğlu Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde çöp toplama ve yol süpürme işçisi alımı yapacaktır. İlan kapsamı içinde 13 engelli işçi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

Beyoğlu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

Adayların en az ilköğretim ve en fazla lise mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların bunun bunun yanında askerliğini yapmış olması aranan diğer bir başvuru şartıdır.

İş tanımı : Beyoğlu ilçesi sınırları içerisinde temizlik katı atık toplama, nakli ve süpürme işidir.

Aranan nitelikler : işitme, görme, zihinsel, özürlü ve astım hastası olmaması

Başvuru adresi  : Sütlüce Mahallesi Halıcıoğlu Yanyol Caddesi Bademlik Mevkii Beyoğlu

İrtibat Kişisi : Kayhan Çakıroğlu 05355587161

Bu makalemizde Beyoğlu Belediyesi aracılığıyla gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, tarihleri ve şartları ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Belediye aracılığıyla yayına giren bütün ilanlara da Beyoğlu Belediyesi İş Başvurusu sayfasından varabilirsiniz


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu