Başvurular

Biruni Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020

Biruni Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020, iş başvurusu bölümünde Biruni Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020 ile alakalı detaylara yer verdik.. Biruni Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020 ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Biruni Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2020


Share on FacebookShare on Facebook
Tweet about this on TwitterTweet about this on Twitter
Share on LinkedInShare on LinkedIn

Biruni-universitesiBiruni-universitesi

Biruni Üniversitesi İş Başvuru Formu

Biruni İş Başvurusu yaparak Biruni’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Biruni iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu uygulayabilirsiniz.

Dünya Eğitim Vakfı kurulduğu ilk günden bu yana, ülkemizin yüksek öğrenimine ve yaşantısına, mühim bilimsel katkılar sunacak, kapsamlı bir sağlık üniversitesi kurmak için çalışmıştır. Bu uğurda ülkemizin mühim bilim adamları ve entelektüel çevreleri ile çeşitli platformlarda istişareler yapılmıştır. Bu arayışların neticesinde kurulacak bir sağlık üniversitesinin gücünü alacağı temel referansların BilimsellikAraştırma ve Uluslararasılaşma olması gerekliliği ortaya çıkmıştır. Bu ideallerle kuruluş çalışmalarını sürdüren Vakfın kurucuları ve Mütevelli Heyet üyeleri için, kurulacak üniversiteye hedefleri ve nitelikleri yönünden en uygun ismin kazandırılması diğer bir mühim görev olmuştur. Bu amaçla yapılan araştırmalar neticesinde, Dünya ve Türk tarihinin en mühim bilim adamlarından birisi olan ve UNESCO aracılığıyla 1974 senesinde Evrensel Deha ilan edilen Ebu Reyhan El-Biruni en uygun isim olarak görülmüştür.

İDARİ POZİSYONLAR

Üniversitemizin idari kadrolarındaki açık pozisyonlar için genel başvurularınızı [email protected] adresinden uygulayabilirsiniz.

Başvurular, Üniversitemizin alakalı birimlerindeki ihtiyaçlar ışığında değerlendirilerek, sonuçlar en kısa bir sürede başvuru sahiplerine bildirilecektir.

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

AKADEMİK POZİSYONLAR

Güncel akademik pozisyonlar için aşağıdaki adımları izleyiniz.

BAŞVURU BELGELERİ:

– Öğretim Üyesi Başvuru Formu ve Dilekçesi (Tıklayınız)

– YÖK Formatında Özgeçmiş (Tıklayınız)

– Nüfus Cüzdan Fotokopisi/Sureti

– Fotoğraf (2 Adet)

– Noter Onaylı Diploma Fotokopileri ve Akademik Unvana Atanma Yazıları (Profesör, Doçent, Yardımcı Doçentlik Atama Yazıları (Varsa), Doktora Belgesi, Lisans Diploması. Yurt dışından alınan diploma varsa Denklik Belgesi)

– Bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan; Profesör kadroları için 6 (altı), Yardımcı Doçent kadroları için 4 (dört) takım dosya

– KPDS/ÜDS/YDS yahut eşkıymetliği YÖK aracılığıyla onaylanan yabancı dil sınavına ilişkin belge (varsa)

BAŞVURU ADRESİ:

10. Yıl Cd. (Protokol Yolu) No: 45 34010 Topkapı/Zeytinburnu/İSTANBUL

Telefon: 444 8 276 (BRN)

Not: Adayların, 28 Temmuz – 11 Ağustos 2014 tarihleri içinde Biruni Üniversitesi Rektörlüğüne şahsen yahut posta ile başvurmaları gerekmektedir. Eksik evrakla  yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.


Share on FacebookShare on Facebook
Tweet about this on TwitterTweet about this on Twitter
Share on LinkedInShare on LinkedIn

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu