Başvurular

Bolu Belediyesi satın alma görevlisi alımı yapıyor 2022

Bolu Belediyesi satın alma görevlisi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Bolu Belediyesi satın alma görevlisi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Bolu Belediyesi satın alma görevlisi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Bolu Belediyesi satın alma görevlisi alımı yapıyor

Bolu Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Bolu Belediyesi ilan kapsamı içinde satın alma görevlisi alımı yapacaktır. İlan kapsamı içinde 1 işçi istihdam edilecektir. Adaylar ilana 19 Kasım 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler haberimiz devamında bulunmaktadır.

Bolu Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere 2018 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS )puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir.Taleplere başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar, eğitim durumu, öncelik durumu, yabancı dil vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı yahut sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
Merkezi sınav uygulanmayacak bireylerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içinden öncelik belge tarihlerine göre talep rakamının üç katını geçmeyecek biçimde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz.
Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer bireyler listelere dahil edilecektir.

ALINACAK PERSONELİN KAMU İHALE MEVZUATI EĞİTİMİ VE

BİLGİSAYAR SERTİFİKALARINA SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR.

( BELGELERİN İLANIN YAYIMLANDIĞI TARİHTEN ÖNCE ALINMIŞ OLMASI GEREKMEKTE OLUP BELGELERİN TAMAMINA SAHİP OLMAYAN ADAYLARIN BAŞVURU YAPMAMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR.)

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Satın Alma Görevlisi
Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS EKPSS 0

Çalışma Adresi : BÜYÜK CAMİ MH. İZZET BAYSAL CAD.NO:95 14100 BOLU MERKEZ

Bu makalemizde Bolu Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ilanı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Bolu Belediyesi aracılığıyla yayına giren diğer ilanlara ise Bolu Belediyesi personel dairesi başkanlığı sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu