Başvurular

Bolvadin Belediyesi işçi alımı yapacak 2022

Bolvadin Belediyesi işçi alımı yapacak 2022, iş başvuru bölümüzde Bolvadin Belediyesi işçi alımı yapacak ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Bolvadin Belediyesi işçi alımı yapacak başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Bolvadin Belediyesi işçi alımı yapacak

Afyonkarahisar ilimizde yer almakta olan Bolvadin Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Bolvadin Belediyesi ilan kapsamı içinde ekskavatör operatörü alımı yapacaktır. Adaylar ilana 19 Kasım 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da ortaöğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler haberimiz devamında bulunmaktadır.

Bolvadin Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

İlanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden yahut www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.Başvuru yapan ve nihai listede bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını talebi veren kamu kurumuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer bireyler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Kuraya tabi olan iş gücü isteklerine şartları uyan ve müracaatları kabul görenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir Bu talep daimi olup ülke genelinde karşılanacaktır.

İSTENİLEN BELGELER 1-) İstenilen meslekte en az 5 yıl çalışmış olmak (Kişinin SGK hizmet dökümü ile belgelendirmesi gerekmektedir.) 2-) Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü (M.E.B. onaylı) 3-) İş makineleri meslek dalı ile alakalı kalfalık belgesine (M.E.B. onaylı) sahip olmak. Gerekli belgeleri 26.11.2018 mesai bitimine kadar Bolvadin Belediye Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir, gösterilen tarihe kadar belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır.

Kura çekimi tarihi: 03.12.2018 tarihinde Saat: 10.00 da Bolvadin Belediye Başkanlığında yapılacaktır.

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Bolvadin Belediye Başkanlığı 03.12.2018 10:00 – 11:00

Çalışma Adresi : BOLVADİN / BOLVADİN

Bu makalemizde Bolvadin Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ilanı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara Bolvadin Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu