Başvurular

BOTAŞ 186 işçi alımı yapıyor 2022

BOTAŞ 186 işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde BOTAŞ 186 işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. BOTAŞ 186 işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

BOTAŞ 186 işçi alımı yapıyor

BOTAŞ yayınlamış olduğu iş ilanı ile 186 işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. BOTAŞ ilan kapsamı içinde dispeçer, mühendis, teknisyen, tekniker, uzman yardımcısı, sağlık memuru, büro görevlisi, avukat, operatör, itfaiye görevlisi gibi çok sayıda pozisyonda alım yapacaktır. Adaylar 31 Aralık 2018 ile 4 Ocak 2019 tarihleri içinde başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

BOTAŞ 186 İşçi Alımı İlanı 2019

186 Kişilik Personel Alım Duyurusu İlanlara Başvurular Türkiye İş Kurumu Üzerinden Yapılacaktır. İlanlar, 31.12.2018-04.01.2019 Tarihleri Arasında Türkiye İş Kurumunun http://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/JobsOnAir.aspx İnternet Adresinde Yayımlanacaktır.

İŞKUR’da ilan edilen işgücü talebinde gösterilen son başvuru tarihi saygınlığıyla adayların gösterilen okul bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. İŞKUR’da bildirilen nihai listede bulunacak adaylara evrak teslim ve sözlü sınav tarihi www.botas.gov.tr adresinde açıklamalacak olup bunun bunun yanında tebligat yapılmayacaktır. İşe başlatılan işçilerin deneme süresi 30 gündür. İşe başlayan işçiler, 3 yıl boyunca nakil isteğinde bulunamayacaktır.

BOTAŞ 186 kamu personeli işçi alımları için önlisans ve lisans mezunları başvuru yapacak. Aşağıdaki bağlantıda bulunan ilan metninde mezuniyetler ve unvanlara göre tüm şartlara ve detaylara varabilirsiniz.

BOTAŞ 186 işçi alımı ilanının tam metnine ulaşmak için TIKLAYIN

Bu makalemizde BOTAŞ aracılığıyla gerçekleştirilecek olan işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi konularda geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayına giren tüm ilanlara BOTAŞ iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER BOTAŞ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, botaş hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan botaş açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu