Başvurular

BOTAŞ DPB Aralığıyla Personel Alım İlanı Yayımladı

BOTAŞ DPB Aralığıyla Personel Alım İlanı Yayımladı, iş başvuruları bölümünde BOTAŞ DPB Aralığıyla Personel Alım İlanı Yayımladı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. BOTAŞ DPB Aralığıyla Personel Alım İlanı Yayımladı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

BOTAŞ DPB Aralığıyla Personel Alım İlanı Yayımladı

Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı üzerinden paylaşımı yaptığı bir ilan ile kamu personeli alımı yapacağını açıkladı. 

3 farklı pozisyonda yapılacağı ilan edilen personel alım ilanında bulunan kadrolar, başvuru koşulları ve ilana başvuru tarihlerine dair ayrıntı kısmı siz değerli okurlarımıza aktarıyoruz. 

BOTAŞ PERSONEL ALIM İLANI

BOTAŞ paylaşımı yaptığı personel alım ilanında Tedarik ve Sözleşmeler Daire Başkanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere Uzman Yardımcısı, LNG İşletme Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere Mühendis ve Doğal Gaz Alım ve İhracat Daire Başkanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere Uzman Yardımcısı alımı yapacak. Bu alımlarda toplam 4 personel istihdamı sağlanacak. 

BOTAŞ PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu kadrolar için yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları şunlar;

* Tedarik ve Sözleşmeler Daire Başkanlığı Uzman Yardımcısı alım ilanına İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu adaylar başvuru yapabilecek. İlana başvuru yapacak adayların İlana müracaat eden adayların 13.03.2019 tarihi saygınlığıyla 35 yaşını doldurmamış olmaları ve Son 5 yıl içinde İngilizce YDS’den en az C düzeysinde puan almış olmak şartını sağlamak sağlamaları gerekiyor. 

* Doğal Gaz Alım ve İhracat Daire Başkanlığı Uzman Yardımcısı alım ilanı için talep edilen öğrenim şartı İşletme ve İktisat bölümü mezunu adayların başavuru yapabileceği bilgisi verildi. Yayımlanan ilanda bunun bunun yanında adayların 13.03.2019 tarihi saygınlığıyla 35 yaşını doldurmamış olmaları ve Son 5 yıl içinde İngilizce YDS’den en az C düzeysinde puan almış olmak şartlarını sağlamaları isteniyor. 

* LNG İşletme Müdürlüğü Mühendis alım ilanı için adayların Endüstri Mühendisliği / Çevre Mühendisliği / İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümlerinden birinden mezun olmaları isteniyor. Ayrıca bu kadro içinde 35 yaş şartı yer alıyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

BOTAŞ personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. İlana başvurular 13 Mart tarihinde ekranlara gelecek olup 25 Mart tarihinde sona erecek. 

İlan metnini görüntülemek için TIKLAYINIZ

Kamu personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu