Biyografiler

Burak Can kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Burak Can kimdir, biyografi kategorimizde 21 Aralık 1996 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Burak Can biyografisini paylaşalım istedik. Burak Can kimdir?, Burak Can nereli?, Burak Can kaç yaşında, tüm detaylar Burak Can biyografi makalemizde..

Burak Can kimdir? – Biyografisi

Burak Can (Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisi Poyraz)

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisi Poyraz Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Dizilerde Oynamıştır? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır?

Burak Can Kaç Yılında Doğmuştur?

Burak Can 21 Aralık 1996 senesinde doğmuştur.

Burak Can Nerede Doğmuştur?

Burak Can İstanbul doğumludur.

Burak Can Esasen Nerelidir?

Burak Can’ın aslen Edirne Keşanlıdır.

Burak Can Kaç Yaşındadır?

Burak Can 24 yaşındadır.

Burak Can Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Burak Can 1.76 cm boyunda ve 65 kilodadır.

Burak Can Göz Rengi Nedir?

Burak Can’ın göz rengi kahverengidir.

Burak Can Burcu Nedir?

Burak Can 21 Aralık doğumlu olduğundan dolayı Yay burcudur.

Burak Can Nereden Mezun Olmuştur?

Burak Can, Ortaokul eğitimi zamanında 4 sene kadar Barış Manço Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur.

Burak Can Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Oyunculuk adına ilk adımını 2009 senesinde halen 13 yaşındayken Cast 33 Sumru Onat ajansına kayıt olarak atmıştır. Ardından Barış Manço Kültür Merkezi’nde eğitim almış, Bank Asya, McDonalds ve Ülker gibi markaların reklamlarında boy göstermiştir. 2010 senesinde “Gönül Ferman Dinlemiyor” adlı yapımda oynadığı karakterle ilk kez Tv’de yayımlanan bir dizide rol almıştır. Daha sonra sırasıyla Al Yazmalım, Sana Bir Sır Vereceğim, Yılanların Öcü ve İçimdeki Fırtına, Darısı Başımıza dizilerindeki başarılı performanslarıyla adından söz ettirmiştir. Burak Can Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Kuzey Yıldızı: İlk Aşk’ adlı dizide Poyraz kişiliğine hayat vermektedir.  

Burak Can Hangi Filmlerde Oynamıştır?

Burak Can 2015 senesinde Nadide Hayat, 2018 senesinde Keşif filmlerinde oynamıştır.

Burak Can Sosyal Medyada Kaç Takipçisi Vardır?

Burak Can’ın Instagram hesabı olan @burakcan’ın 383 bin takipçisi mevcuttur.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisi Poyraz Karakteri

Kadıoğullarının dördüncü nesil sürümü, Yıldız’ın tekne kazıntısı kardeşi, Sefer’in baş ağrısıdır Poyraz. Çünkü ne yapar eder, bir biçimde Sefer’in vücudundaki tüm kanı, beynine pompalamayı başarır. Hele ki baş düşmanlarının kızına, Kamer’e aşık olduğu meydana geldiğinda en başta Sefer olmak üzere ona dünyayı far edeceklerdir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu