Başvurular

Büro Memurları, Güvenlik Görevlileri Dikkat! Galatasaray Üniversitesi Resmen Duyurdu! Şartlara Uyan Herkes Alınacak!

Büro Memurları, Güvenlik Görevlileri Dikkat! Galatasaray Üniversitesi Resmen Duyurdu! Şartlara Uyan Herkes Alınacak!, iş başvuruları bölümünde Büro Memurları, Güvenlik Görevlileri Dikkat! Galatasaray Üniversitesi Resmen Duyurdu! Şartlara Uyan Herkes Alınacak! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Büro Memurları, Güvenlik Görevlileri Dikkat! Galatasaray Üniversitesi Resmen Duyurdu! Şartlara Uyan Herkes Alınacak! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Büro Memurları, Güvenlik Görevlileri Dikkat! Galatasaray Üniversitesi Resmen Duyurdu! Şartlara Uyan Herkes Alınacak!

İstanbul’da bulunan Galatasaray Üniversitesi remi internet sitesinden yeni bir iş ilanı paylaşımı yaptı. Yayınlanan resmi ilana göre kadın yahut erkek 4 güvenlik görevlisi ve 1 büro memuru alımı yapılacak. İlana göre en mühim şartlardan biri kabul edilecek adayların KPSS sınavından en az 70 puan alması gerekmektedir. Galatasaray Üniversitesi iş ilanının ayrıntı kısmı…

GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR
a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde gösterilen şartları taşıyor olmak.
b) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla sağlık yönünden görevini devamlı yapmasına engel bir hali bulunmamak.
c) Güvenlik ve arşiv araştırması olumlu yanıtlanmış olmak.
ç) İlan son başvuru tarihi saygınlığıyla 30 yaşından gün almamış olmak.
d) Koruma ve güvenlik görevlisi için erkek adaylarda 170 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu içinde farkın 15 den fazla, 13 den az olmamak.
e) Koruma ve güvenlik görevlisi için kadın adaylarda 165 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu içinde farkın 10 dan fazla, 13 den az olmamak.
f) Koruma ve güvenlik görevlisi ilanı için son başvuru tarihi saygınlığıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak.
g) Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu bulunmamak.

 

UNVANI ADEDİ ARANAN NİTELİKLER
Koruma ve Güvenlik Görevlisi 4 (3 Erkek / 1 Kadın
olmak üzere)
Özel Güvenlik ve Koruma, Güvenlik, Savunma ve Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması, Koruma ve Güvenlik ön lisans programlarının birinden mezun olmak.
2020 KPSS P93 puan türünden 70 ve üzeri
puan almış olmak.
Büro Personeli 1 Ön lisans mezunu olup, Microsoft Office programlarını bildiğine dair sertifika sahibi olmak, üniversitelerin öğrenci işlerinde işinde uzman olmak ve belgelemek, temel istatistik eğitimi aldığına dair sertifika sahibi olmak.
2020 KPSS P93 puan türünden 70 ve üzeri
puan almış olmak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu