Başvurular

Büro Memuru Olmak İsteyenler Dikkat! 30 ilde KPSS şartsız alım olacak

Büro Memuru Olmak İsteyenler Dikkat! 30 ilde KPSS şartsız alım olacak, iş başvuruları bölümünde Büro Memuru Olmak İsteyenler Dikkat! 30 ilde KPSS şartsız alım olacak ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Büro Memuru Olmak İsteyenler Dikkat! 30 ilde KPSS şartsız alım olacak ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Büro Memuru Olmak İsteyenler Dikkat! 30 ilde KPSS şartsız alım olacak

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 166 büro memuru alım ilanı yayınlandı. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlardan kurumlara farklı başvuru şartları istense de, ilanlar içinde en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla memur alımı yapılacağı bildirildi. KPSS şartı istemeyen kurumlar başvuruların, İŞKUR resmi sitesi üzerinden online olarak yapıldığını açıkladı.

Alım ilanı yayınlayan şehirler

Hatay, Tokat, Erzincan, Antalya, İstanbul, Ankara, Kocaeli, İzmir, Artvin, Mersin, Konya, Karaman, Kırşehir, Yalova, Sakarya, Hatay, Ordu, Bursa, Isparta, Kırklareli, Aydın, Şanlıurfa, Kastamonu, Kütahya, Erzurum, Ağrı, Balıkesir, Gaziantep, Tekirdağ, Balıkesir

Büro Memuru Olmak İçin Genel Başvuru Şartları:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Türkiye İş Kurumu ‘na kayıtlı olmak,

Büro içindeki araç ve gereçleri kullanabilecek,

Telefondan randevuları ayarlayabilecek , planlayabilecek,

Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak,

Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu,

Diksiyonu düzgün dış görünüşüne özen gösteren

Başvuru Açıklamaları

İlana başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki link üzerinden ilanların olduğu sayfaya yönlendirilecek ve burada CTRL+F ile arama yapıp büro yazarak ilanların ayrıntı kısmına ulaşabilirler.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu