Başvurular

Bursa Büyükşehir Belediyesi işçi alımı yapacak 2022

Bursa Büyükşehir Belediyesi işçi alımı yapacak 2022, iş başvuru bölümüzde Bursa Büyükşehir Belediyesi işçi alımı yapacak ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Bursa Büyükşehir Belediyesi işçi alımı yapacak başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Bursa Büyükşehir Belediyesi işçi alımı yapacak

Bursa Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı yapacağını açıkladı. Bursa Büyükşehir Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde hayvan bakıcısı alımı gerçekleştirecektir. Adaylardan 2 sene deneyim talep edilmektedir. Adaylar ilana 18 Aralık 2018 tarihi mesai bitimine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

 • Bursa Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018
 • Başvuru Şartları Nelerdir?

Bursa Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

 • Hijyen kaideleri ile ilgili balakalı ve temizliğe özen gösteren
 • Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek
 • Planlı, organize ve bi hayli hızlı
 • Sorumluluk bilinci yüksek
 • Yoğun iş temposuna, vardiya sistemine ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,
 • Askerliğini yapmış olmak
 • Yenişehir beldesinde ikamet ediyor olmak

Adaylardan başvuru sırasında talep edilen belgeler aşağıda verilmiştir.

 • Vesikalık fotoğraf
 • Sabıka kaydı

Başvuru Adresi : Yolçayı Mahallesi Hal Yolu Cadde No 2 / 1 Nilüfer / Butsa

İrtibat Kişi : Halef Hakkı Cafer

Bu makalemizde Bursa Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ile ilgili başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi konularda geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayına giren ilanlara Bursa Büyükşehir Belediyesi iş başvurusu sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu