Biyografiler

Buse Plan kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Buse Plan kimdir, biyografi kategorimizde 7 Nisan 1993 doğumlu ve mesleği Youtuber olan Buse Plan biyografisini paylaşalım istedik. Buse Plan kimdir?, Buse Plan nereli?, Buse Plan kaç yaşında, tüm detaylar Buse Plan biyografi makalemizde..

Buse Plan kimdir? – Biyografisi

Buse Plan (Exatlon Buse)

Exatlon 2019 Buse Plan Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır? Cinsel Yönelimi Nedir?

Buse Plan Kaç Yılında Doğmuştur?

Buse Plan, 7 Nisan 1993 doğumludur.

Buse Plan Nerede Doğmuştur?

Buse Plan, İstanbul doğumludur.

Buse Plan Kaç Yaşındadır?

Buse Plan, 27 yaşındadır.

Buse Plan’ın Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Buse Plan 1.60 cm boyunda ve 50 kilodadır.

Buse Plan’ın Göz Rengi Nedir?

Buse Plan’ın göz rengi siyahtır.

Buse Plan’ın Burcu Nedir?

Buse Plan 7 Nisan doğumlu olduğundan dolayı Koç burcudur.

Buse Plan Nereden Mezun Olmuştur?

Buse Plan, Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümünden mezun olmuştur.

Buse Plan’ın Sosyal Medya Kariyeri Nasıldır?

Buse plan Youtube üzerinde hemen hemen 42 bin aboneye sahip bir kanalı yönetmektedir. Exatlon Türkiye 2019 yarışmacısı olan Buse Plan Youtube kanalında gezip, gördüğü yerlerle alakalı videolar çekip paylaşmaktadır. Bunun bunun yanında günlük yaşamında yaptığı etkinlikleri, özel yaşamıyla alakalı detaylara da videolarında bulunduran Buse Plan Youtubeda bi hayli dikkat çeken bir kişi durumundadır.

Buse Plan Kendisini Nasıl Tanıtmaktadır?

Kendisini gezgin bir Youtuber olarak adlandıran Buse Plan, kendi kelimeleriyle şöyle anlatıyor; “Herkese Merhabalar arkadaşlar ben Buse Plan. Manyak, deli dolu bir insanım işte. Geziyorum, eğleniyorum bolca da paylaşıyorum. Kaykayı çok seviyor, snowboard, wakeboard, surf yapıyorum; atlarım zıplarım ve boydan belli etmesem de iyi de basket oynarım ” diye tanıtmaktadır.

Buse Plan’ın Cinsel Tercihi Nedir?

Buse Plan, kendisine cinsel anlamda kimlerden hoşlandığını soran bir takipçisine, insan sevdiğini, kadın erkek ayırmadığını söylemiş, kadınların daha estetik olduğunu söylemiş. Ailesinin kendi duygu ve düşüncülerine saygı duyarak kendisini olduğu gibi kabul ettiğini söyleyen Buse Plan, “Dolayısıyla ben biseksüelim ve bunu söylemekten de çekinmiyorum” demiştir.

Buse Plan’ın Sosyal Medyada Kaç Takipçisi Vardır?

Buse Plan’ın Instagram hesabı olan @busplan’ın 283 bin takipçisi mevcuttur. Twitter hesabında ise 4 bin takipçisi bulunmaktadır. YouTube hesabında 100 bin aboneye ulaşmıştır ve toplamda 6 milyon görüntülenmeye sahiptir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu