Başvurular

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Duyurdu! 120 Kişi Çağırılacak!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Duyurdu! 120 Kişi Çağırılacak!, iş başvuruları bölümünde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Duyurdu! 120 Kişi Çağırılacak! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Duyurdu! 120 Kişi Çağırılacak! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Duyurdu! 120 Kişi Çağırılacak!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı mühim bir açıklamada bulundu. Veri tabanı uzmanı, proje yöneticisi, sistem uzmanı, java kurumsal mimar gibi alanlarda 12 personel alacağını resmi internet sitesinden açıklayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, yapılacak alım için sınava 120 kişi çağırılacak.

Adaylar başvurularını 21.09.2021 – 11.10.2021 tarihleri içinde saat 23:59:59’a kadar e-Devlet üzerinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden giriş yaparak, e-Devlet üzerinde gösterilen takvimde aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını tercih ederek gerçekleştireceklerdir. Şahsen yahut posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu