Başvurular

Çanakkale Kepez Belediyesi engelli işçi alıyor 2022

Çanakkale Kepez Belediyesi engelli işçi alıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Çanakkale Kepez Belediyesi engelli işçi alıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Çanakkale Kepez Belediyesi engelli işçi alıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Çanakkale Kepez Belediyesi engelli işçi alıyor

Çanakkale ilimizde yer almakta olan Kepez Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde engelli işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kepez Belediyesi engelli işçi alımı ilanı kapsamı içinde meyve bahçesi gübreleme işçisi alımı yapacaktır. Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. Adaylar ilana 15 Kasım 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler haberimiz devamında bulunmaktadır.

Çanakkale Kepez Belediyesi Engelli İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden yahut www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak bireylerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içinden öncelik belge tarihlerine göre talep rakamının üç katını geçmeyecek biçimde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen bireylere yazılı yahut sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu aracılığıyla adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı yahut sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada bulunan diğer bireyler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli olarak yahut geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir nedenler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden yahut kamuda sürekli olarak işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik ile ilgilin ikinci kez yararlanılamaz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Meyve Bahçesi Gübreleme İşçisi 2
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
KEPEZ BELEDİYESİ HİZMET BİNASINDA ENCÜMEN ODASINDA YAPILACAKTIR. 23.11.2018 14:00 – 15:00

İlanda istenen belgelerde ve deneyim süresine sahip olmada son gün ilanın son başvuru tarihi olarak belirlenecektir. İlanın son başvuru tarihinden sonra edinilen belgeler ve deneyim süreleri geçerli sayılmayacaktır. İstenilen belgelerin 22 KASIM 2018 saat 17:30′ a kadar Kepez Belediyesine elden yahut posta yolu ile ulaştırılması gerekmektedir. Belgeleri ibraz etmeyen veya eksik ibraz eden başvuru sahipleri kuraya katılmaya hak kazanamayacaklardır. Postada yaşanabilecek gecikmelerden adayların kendileri sorumlu olup alakalı tarihten sonra ibraz edilen belgeler dikkate alınmayacaktır.

  • İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek.
  • Bu işi yaptığını gösterir iş yerinden alacağı 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir.

Çalışma Adresi : CUMHURİYET MEYDANI 2/ KEPEZ BELDESİ 17110 ÇANAKKALE MERKEZ

Bu makalemizde Kepez Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara Kepez Belediyesi iş olanakları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER KEPEZ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, kepez hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan kepez açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu