Başvurular

Çarşamba SYDV şubesine personel alımı yapılacak!

Çarşamba SYDV şubesine personel alımı yapılacak!, iş başvuruları bölümünde Çarşamba SYDV şubesine personel alımı yapılacak! ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Çarşamba SYDV şubesine personel alımı yapılacak! ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Çarşamba SYDV şubesine personel alımı yapılacak!

Samsun ili Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Çarşamba şubesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı paylaşımı yaptı. İŞKUR’un ‘’Kurum Dışı Kamu İşçi Alım İlanları’’ sayfasında yayına giren ilana göre Çarşamba SYDV şubesine temizlik personeli alımı yapılacak.

Toplamda bir adet temizlik personeli alımı yapılacak olup alınacak personel SYDV Çarşamba şubesi bünyesinde belirli süreli istihdam edilecektir. Personel alımı başvuruları 2-5 Kasım 2020 tarihleri içinde yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adayların gösterilen tarih aralığında Çay Mah. Cemil Şensoy Cad. No:2 adresinde bulunan Çarşamba Samsun Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na şahsen giderek kayıt işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir.

Resmi ilanı görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu