Biyografiler

Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Cemal Can Canseven kimdir, biyografi kategorimizde 25 Mayıs 1995 doğumlu ve mesleği Dj olan Cemal Can Canseven biyografisini paylaşalım istedik. Cemal Can Canseven kimdir?, Cemal Can Canseven nereli?, Cemal Can Canseven kaç yaşında, tüm detaylar Cemal Can Canseven biyografi makalemizde..

Cemal Can Canseven kimdir? – Biyografisi

Cemal Can Canseven (İşte Bu Benim Masalım Dizisi Cemal Can)

Survivor 2022’de bi hayli başarılı olan Cemal Can Canseven kimdir? Burcu nedir? Nerelidir? Ne okumaktadır?  Gelin hep birlikte tanıyalım.

Cemal Can Canseven Kimdir?

25 Mayıs 1995, İzmir doğumlu olan Cemal Can Seven 24 yaşındadır. Cemal Can CanSeven fazla iyi bir koşucu ve yüzücüdür. Cemal Can Canseven’in 9 yaş büyük ufak annem dediği bir ablası mevcuttur.

Cemal Can Canseven Esasen Nerelidir?

Annesi Rizeli olan Canseven’in babası Selanik göçmenidir.

Cemal Can Canseven’in Kilosu ve Boyu Kaçtır?

Cemal Can Canseven 1.86 boyunda ve 82 kilodur.

Cemal Can Canseven’in Burcu Nedir?

Cemal Can Canseven 25 Mayıs doğumlu olduğundan dolayı İkizler burcudur.

Cemal Can Canseven’in Eğitim Hayatı

Cemal Can Canseven, liseye kadar olan eğitimini İzmir’de bitirdi. Ardından üniversite vesilesiyle İstanbul’a taşınan Cemal Can Canseven İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başlamış fakat arkadaşının tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almıştır.

Cemal Can Canseven Mesleği Nedir?

Cemal Can Canseven’in mesleği DJ’liktir. Dj olarak Holifest 2019 da İzmir’de sahneye çıkan Cemal Can CanSeven fazla bi hayli beğeni alan ve takip edilen bir DJ’dir.

Cemal Can Canseven’in Danla Biliç İle Olan İlişkisi Nedir?

Sosyal medyanın bi hayli beğeni alan isimlerinden olan Danla Bilic’in yakın arkadaşıdır. Danla’nın Cemal Can ile bir süre evli kaldık beni aldattı boşandık kelimeleri de çok konuşulmuş, sonra bu kelimelerin gerçek olmadığı ortaya çıkmıştır.

Cemal Can Seven’in Survivor Macerası

Cemal Can Seven, 16 Şubat 2022 tarihinde başlayan Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasına katılmıştır. Yarışmada bi hayli başarılı bir performans sergileyen Cemal Can, halk aracılığıyla bi hayli beğenilmiştir. Cemal Can, şuan son 6’lıya kalmıştır.

Cemal Can Canseven Sosyal Medya

Cemal Can Canseven’in Instagram hesabı olan @ cemalcancanseven’in 2.8 milyon takipçisi mevcuttur. Lakin Survivor aracılığıyla takipçi sayısı her gün artmaktadır.  Twitter hesabında (@CansevenCemal) ise 62 bin takipçisi mevcuttur. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu