Başvurular

Çeşme Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022

Çeşme Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Çeşme Belediyesi işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Çeşme Belediyesi işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Çeşme Belediyesi işçi alımı yapıyor

İzmir ilimize yer almakta olan Çeşme Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Çeşme Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde ekmek satış elemanı alımı yapacaktır. Adaylar ilana 15 Şubat 2019 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

Çeşme Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • Çiftlik mahallesinde ikamet ediyor olmak
  • Sağlık durumu ekmek satışına uygun olmak
  • Lise mezunu olmak
  • Diksiyonu düzgün ve iletişim kabiliyeti kuvvetli olmak
  • İnsan ilişkilerinde başarılı olmak

Adaylarda başvuru sırasında istediğimiz belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Diploma
  • Kimlik fotokopisi
  • İkametgah belgesi

Başvuru adresi : Ardıç Mahallesi 5495 Sokak No:20 Çeşme / İzmir

İrtibat Kişisi : Ezgi Sorgun

Telefonu : 0232 717 10 59

E Posta : [email protected]

Bu makalemizde Çeşme Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayına giren ilanlara Çeşme Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu