Başvurular

Cihanbeyli Belediyesi 2 işçi alımı yapıyor 2022

Cihanbeyli Belediyesi 2 işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Cihanbeyli Belediyesi 2 işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Cihanbeyli Belediyesi 2 işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Cihanbeyli Belediyesi 2 işçi alımı yapıyor

Konya ilimizde yer almakta olan Cihanbeyli Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Belediye ilan kapsamı içinde 2 adet engelli işçi alımı yapacaktır. İlan kapsamı içinde büro işçisi alımı yapılacaktır. Adaylar ilana 18 Ocak 2019 tarihi mesai bitimine kadar başvurularını yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamındadır.

Cihanbeyli Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
 • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak
 • 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olmak
 • Kamu haklarından mahrum olmamak
 • Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak
 • İlkokul mezunu olmak
 • Cihanbeyli sınırları içinde ikamet etmek

Başvuru için adaylardan talep edilen belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

 • Üzerinde TC kimlik numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi
 • Son 6 ay içinde çektirilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf
 • Adli sicil belgesi ( mülakatta başarılı olanlardan istenecektir )
 • Diploma fotokopisi
 • Engelli raporu
 • İkametgah

Başvuru adresi : Cihanbeyli Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü

İrtibat Kişisi : Tarık Akburak

Telefon : 0533 959 85 35

Bu makalemizde Cihanbeyli Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ilanı ile ilgili başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi konularda geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu