Biyografiler

Deniz Özgür kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Deniz Özgür kimdir, biyografi kategorimizde 26 Temmuz 1998 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Deniz Özgür biyografisini paylaşalım istedik. Deniz Özgür kimdir?, Deniz Özgür nereli?, Deniz Özgür kaç yaşında, tüm detaylar Deniz Özgür biyografi makalemizde..

Deniz Özgür kimdir? – Biyografisi

Deniz Özgür (Öğretmen Dizisi Seher )

Fox TV’de yayına giren Öğretmen dizisi Japon yapımı Mr. Hiiragi’s Homeroom adlı diziden uyarlandı ve 2022 senesinin Mart ayında yayın yaşamına başladı. Psikoloji ve gençlik türündeki bu dizde İlker Kaleli, Afra Saraçoğlu ve Ceren Moray gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizide öğrenci rolünde de bir çok genç oyuncu rol alıyor.  Öğrenci rolünde ise Seher kişiliğini Deniz özgür canlandırıyor. Deniz Özgür 26 Temmuz 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Oyuncunun liseye kadar olan tüm eğitim yaşamı İstanbul’da geçti. Lisedeyken oyunculuğa karşı ilgi duyduğunu keşfetti ve oyunculuk alanına yönlendi. İstanbul’da Okan Üniversitesi’nde Konservatuar okumaya başladı. Üniversite eğitim hayatına halen devam eden Deniz Özgür öte yandan da ajansa yazıldı ve Öğretmen dizisi için oyunculuk teklifi aldı. Bu diziyle ilk kez kameralar karşısına geçen Özgür şimdiden gösterdiği oyunculuk sergilediği güçle seyirciden tam not almayı başardı.

Deniz Özgür Nereli?

Güzel oyuncu Deniz Özgür İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı ve aslen de İstanbulludur.

Deniz Özgür Kaç Yaşında?

Oyuncu Özgür 22 yaşındadır. 

Deniz Özgür Boyu Kaç?

Genç ve güzel oyuncu Özgür 1.60 cm boy uzunluğuna sahiptir.

Deniz Özgür Kilosu Kaç?

Güzel oyuncu Deniz Özgür 59 kilo ağırlığındadır.

Deniz Özgür Burcu Ne?

Genç oyuncu Deniz Özgür aslan burcu kadınıdır.

Deniz Özgür Göz Rengi Ne?

Genç oyuncunun göz renginin kahverengi olduğunu aktarabiliriz.

Deniz Özgür Nereden Mezun Oldu?

Genç oyuncu Deniz Özgür ilk, orta ve lise eğitimini bitirdiktan sonra İstanbul Okan Üniversitesi Konservatuvaru Oyunculuk Bölümü’nü kazandı ve halen eğitim hayatına sürdürmekte. Ayrıca okul dışında da oyunculuk ile alakalı eğitim alıyor.

Deniz Özgür Sevgilisi Var Mı?

Genç ve güzel oyuncu halen yeni oyunculuk yaşamına adım attı ve kariyerine odaklandı. Bundan dolayı özel yaşamı ile alakalı çok fazla bilgiye erişilemedi.

Deniz Özgür Oynadığı Diziler?

Genç ve güzel oyuncu şimdilerde Fox TV’de yayına giren Öğretmen dizisinde Öğrenci Seher kişiliğine can veriyor.

Deniz Özgür Instagram Hesabı?

Güzel oyuncunun 2275 takipçili Instagram hesabı kullanıcı adı:@deniizozgur

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu