Başvurular

Derik Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022

Derik Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Derik Belediyesi işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Derik Belediyesi işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Derik Belediyesi işçi alımı yapıyor

Mardin ilimizde yer almakta olan Derik Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Derik Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde beden işçisi ve büro personeli alımı yapacaktır. Adaylar ilana 2 ile 7 Ocak 2019 tarihleri içinde başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

Derik Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

 • Türk vatandaşı olmak
 • 18 yaşını tamamlamış olmak
 •  Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak
 • Görevini yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak
 • Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olmak

Adaylarda başvuru sırasında istediğimiz belgeler aşağıda açıklanmıştır.

 • Dilekçe
 • 2 Adet fotoğraf
 • Adli sicil kaydı
 • Sağlık raporu
 • Nüfus kaydı
 • İkametgah belgesi
 • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
 • Askerlikle ilgisi olmadığına dair belge

Müracaatlar şahsen aşağıda vermiş olduğumuz adrese yapılacaktır. İstenen şartları  taşıyan müracaatçılar sözlü sınava tabi tutulacaklardır.

Başvuru Adresi : Cevizpınar Mahallesi Prof. DR. Aydın Ayaydın Caddesi No: 101/1 Derik

İrtibat Kişisi Hikmet Subatan

Telefon : 0482 251 30 24

Bu makalemizde Derik Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ile ilgili geniş bir şekilde başvuru bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayına giren ilanlara Derik Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu