Biyografiler

Dilek İmamoğlu kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Dilek İmamoğlu kimdir, biyografi kategorimizde 18 Kasım 1974 doğumlu ve mesleği Akademisyen olan Dilek İmamoğlu biyografisini paylaşalım istedik. Dilek İmamoğlu kimdir?, Dilek İmamoğlu nereli?, Dilek İmamoğlu kaç yaşında, tüm detaylar Dilek İmamoğlu biyografi makalemizde..

Dilek İmamoğlu kimdir? – Biyografisi

Dilek İmamoğlu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşidir. Dilek İmamoğlu Trabzon’da dünyaya gelmiştir.Doğum tarihi ise 18 Kasım 1974’tür. Dilek İmamoğlu’nun evlenmeden önceki soy isminin Kaya olduğu bilinmekte. Ekrem İmamoğlu’nu eşi olduğu bilinen Dilek İmamoğlu sosyal platformda çok fazla araştırılan bir isim haline gelmiştir. O nedenle bizler de Dilek İmamoğlu’nu yakında zamandan tanımak için bu yazıyı bir araya getirdik. Dilek İmamoğlu kimdir, mesleği nedir, nerelidir gibi tüm merak ettiğiniz sorular yazımızın devamında bulunmaktadır. Gelin Dilek İmamoğlu’nu birlikte tanıyalım…

Dilek İmamoğlu Mesleği Nedir?

Dilek İmamoğlu’ şu anda bilinen mesleği ile alakalı bilgi, kendisi bir doktora öğrencisidir.

Dilek İmamoğlu Boyu Kaçtır?

Dilek İmamoğlu’nun boyu ile ilgili net bir bili olmamakla birlikte,boyunun 165-170cm aralığında olduğu tahmin edilmekte.

Dilek İmamoğlu Kaç Kilodur?

Dilek İmamoğlu’nun 55 kilogram ağırlığında olduğu bilgisi elde edilen veriler içindedır.

Dilek İmamoğlu Yaşı Kaçtır?

Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu,1974 doğumlu yani 46 yaşındadır.

Dilek İmamoğlu Esasen Nerelidir?

Dilek İmamoğlu’nun esas memleketi Karadeniz’in İncisi Trabzon’dur.

Dilek İmamoğlu Doğal Göz Rengi Hangisidir?

Dilek İmamoğlu mavi göz rengine sahiptir.

Dilek İmamoğlu Eğitim Hayatı Nasıl Geçmiştir?

Dilek İmamoğlu,ilköğretim ve ortaöğretim yaşamını memleketi Trabzon’da geçirmiştir. Üniversite eğitimini tamamlamak için İstanbul’a yerleşen İmamoğlu,ilk kez İstanbul Üniversitesi Turizm bölümünü, ardından da İstanbul Üniversitesi Kamu Maliyesi bölümlerini bitirmiştir. Şu anda ise eğitim yaşamını doktora programına olan katılımıyla sürdürmektedir.

Dilek İmamoğlu Eşi Kimdir?

Dilek İmamoğlu’nun eşi geçtiğimiz seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Ekrem İmamoğlu’dur. Kısa olarak  Ekrem İmamoğlu bir siyaset adamıdır.

Dilek İmamoğlu Kaç Yılında Ekrem İmamoğlu’yla Evlenmiştir?

Dilek İmamoğlu ünlü siyasetçi Ekrem İmamoğlu ile 1995 senesinde dünya evine girmiştir. Yaklaşık 25 senedir evli olan çiftin bu evlilikten dünyaya gözlerini açan üç tane çocuğu mevcuttur.

Dilek İmamoğlu Çocuklarının İsmi Nedir?

Sırasıyla Semih İmamoğlu, Mehmet Selim İmamoğlu ve Beren İmamoğlu’dur.

Dilek İmamoğlu Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Tüm tanınmış bireylerin aksine Dilek İmamoğlu instagram hesabı kullanmamaktadır. Twitter’da ise aktif olan hesabı @dilekkayaimamog ‘dur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu