Biyografiler

Duygu Özaslan kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Duygu Özaslan kimdir, biyografi kategorimizde 17 Nisan 1991 doğumlu ve mesleği Fenomen olan Duygu Özaslan biyografisini paylaşalım istedik. Duygu Özaslan kimdir?, Duygu Özaslan nereli?, Duygu Özaslan kaç yaşında, tüm detaylar Duygu Özaslan biyografi makalemizde..

Duygu Özaslan kimdir? – Biyografisi

Duygu Özaslan

Son zamanlarda sosyal platformda çektiği videolar, verdiği pozlar ve dile getirdiği cümleler ile bi hayli gündem olan Duygu Özaslan kimdir? Doğum tarihi kaçtır? Ne iş yapar? Nerelidir? Boyu ve kilosu kaçtır? Eğitim yaşamı nasıldır? Haydi Duygu Özaslan’ı tanıyalım…

Duygu Özaslan Doğum Tarihi Kaçtır?

Duygu Özaslan, 17 Nisan 1991 senesinde İstanbul’da doğmuştur ve 29 yaşındadır.

Duygu Özaslan Nerelidir?

Duygu Özaslan, Yozgatlıdır.

Duygu Özaslan Göz Rengi Nedir?

Duygu Özaslan, Kahverengi gözlüdür.

Duygu Özaslan Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Duygu Özaslan, 1,66 m boyunda ve 46 kilogramdır.

Duygu Özaslan Burcu Nedir?

Duygu Özaslan, 17 Nisan doğumlu olmasından dolayı Koç burcudur.

Duygu Özaslan Eğitim Hayatı

Duygu Özaslan, eğitim yaşamına dünyaya geldiğu şehir olan İstanbul’da başlamıştır. İlk ve ortaöğretimlerinin ardından lise eğitimini de bitirdiktan sonra üniversite eğitimi için İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünde okumaya başlamıştır. Popülerliğinin erken artması sebebiyle eğitimini üniversitenin son sınıfında bırakmıştır.

Duygu Özaslan Youtube Hayatı

Duygu Özaslan, 2013 senesinden beridir fenomenlik yolculuğuna sürdürmektedir. Her geçen gün bu serüven onu daha da yukarılara taşımıştır. Çektiği Youtube videolarında genelde hayat stili, makyaj üzerine olan trendler ve güzellik sırları gibi konuları baz almaktadır. Şu anda Youtube’un en popüler 2. yerli makyaj kanalının sahibidir. Bu işe en başında hobi olarak başlayan fakat ardından kitlesinin arttığını gören ve işini ciddiye alan bir Youtuber’dır.

Duygu Özaslan Başarıları

2017 senesinde tertip edilen ve ilk kez bu sene ödül olarak verilen “Altın Kelebek – En İyi Instagramer/Youtuber” ödüllerinde aday olarak gösterilmiştir.

Duygu Özaslan Sevgilisi

Duygu Özaslan Taylan Demirige ile bir aşk yaşamı mevcuttur. Bazı videolarının içinde sevgilisi ile birlikteyken sunduğu bölümlere rastlamak olabilecekdür. 

Duygu Özaslan Sosyal Medyası

Sosyal medya aracılığıyla bugünlere gelebilmiş olan Duygu Özaslan için bu alan belki de onun tek geçim kaynağı. Duygu Özaslan Twitter’da 149,5 bin takipçi aracılığıyla takip edilmektedir. Instagramda ise 1,8 milyon takipçi bulunduran Duygu Özaslan, asıl mecrası olan Youtube’da 1,45 milyon insanın aboneliğine sahiptir. Son zamanlarda Instagramdan paylaştığı bikinili fotoğraflar ve sahanda yumurtaya Sunny Side Up demesi ile bi hayli gündeme oturmuştur. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu