Başvurular

Düzce Üniversitesi Personel Alımı Yapacak 2022

Düzce Üniversitesi Personel Alımı Yapacak 2022, iş başvuru bölümüzde Düzce Üniversitesi Personel Alımı Yapacak ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Düzce Üniversitesi Personel Alımı Yapacak başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Düzce Üniversitesi Personel Alımı Yapacak

Düzce Üniversitesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde anlaşmali 4/B personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Düzce Üniversitesi personel alımı ilanı kapsamı içinde hemşire alımı ve diğer sağlık personeli alımı yapacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri gibi geniş bir şekilde ilan bilgileri yazımız devamında bulunmaktadır.

 • Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2018
 • Başvuru Şartları Nelerdir?
 • Başvuru Sırasında Adaylardan İstenilen Belgeler Nelerdir?
 • Başvuruların Değerlendirilmesi ve Başvuru Sonuçları

Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2018

SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ 4/B (SÖZLEŞMELİ PERSONEL) ALIM İLANI

Üniversitemiz Araştırma vc Uygulama Hastanesinde (giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da bulunan ek 2. maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda gösterilen pozisyonlarda toplam 9 (dokuz) adet anlaşmali personel alınacaktır.

Başvuru Tarihleri: 19 Ekim – 02 Kasım 2018

Başvuru Şartları Nelerdir?

Başvuracak adaylarda yukarıda gösterilen özel şartlar ile 657 sayılı kanunun 48. maddesinde gösterilen aşağıdaki genel şartlar aranır.

 • Türk vatandaşı olmak,
 • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
 • Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişikleri bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş yahut yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
 •  657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,
 • Güvenlik soruşturması vc/yahut arşiv araştırması yapılmış olmak.
UNVAN KODU UNVANI ADEDİ ARANILAN NİTELİKLER
181001 Hemşire 1 Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak. Belgelendirmek şartıyla en az 6 ay Yoğun Bakım deneyimi olmak. Üniversitelerin yoğun bakım uzmanlık alanından temel yoğun bakım eğitimi almış olmak.
181002 Hemşire 2 Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümü mezunu olmak.

En az 2 yıl Yenidoğan Yoğun Bakım deneyimi olmak.

181003 Hemşire 1 Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümü mezunu olmak.

Belgelendirmek şartıyla Üniversite Hastanelerinin alakalı bölümlerinden Sterilizasyon ve Dczcnfeksiyon, Kan Bankacılığı ve Transfiizyon uygulamaları, Pulmoncr rehabilitasyon ve Noninvaziv Mekanik Ventilasyon kullanımı eğitimi almış olmak.

181004 Diğer Sağlık Personeli 2 Üniversitelerin Elektronörofızyoloji bölümü Ön lisans programından mezun olmak.
181005 Diğer Sağlık Personeli 2 Üniversitelerin Eczane Hizmetleri Bölümü Ön lisans programından mezun olmak
181006 Diğer Sağlık Personeli 1 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulundan mezun olmak. (657 sayılı Kanunun sağlık hizmetleri sınıfında sayılan ve 4- A sayılı cetvelde yer almayan) Belgelendirmek şartıyla Solunum Fonksiyon Laboratuvan Eğitimi almış olmak yahut deneyimine sahip olmak.

Başvuru Sırasında Adaylardan İstenilen Belgeler Nelerdir?

 • 1 adet dilekçe ( www.personej.duzce.edu.tr adresinde mevcut.)
 • 4 adet fotoğraf
 • özgeçmiş (CV)
 • Diploma (noter tasdikli yahut aslı görüldükten sonra Personel Daire Başkanlığımızca onaylanmış sureti)
 • 2016 KPSS Ortaöğretim ve Ön Lisans. 2018 KPSS Lisans sonuç belgesi
 • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi
 • Askerlikle ilişkisinin bulunmadığına dair belge (erkek adaylar için)
 • Başvurulacak pozisyonda aranan nitelikler ile alakalı belgeler (mezuniyet sonrası alınan deneyim belgeleri geçerli sayılacaktır.)
 • Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu, Adli Sicil Kaydı, Yerleşim Yeri Belgesi

Başvuruların Değerlendirilmesi ve Başvuru Sonuçları

Başvuracak adayların; ilanın gazetede yayımlandığı tarihten bu yana 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar), Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına istediğimiz belgeler ile birlikte şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Her aday en fazla 1 (bir) kadro için başvuruda bulunabilir. Eksik evrak/belge ile başvurular kabul edilmeyecektir. Noter vekaleti ile başvuru yapılabilir. Posta yoluyla yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

KPSS puan sıralamasına göre yerleştirilmeye hak kazanan adayların isimleri https://personel.duzce.edu.tr/ adresinden ilan edilecektir. Puan eşitliği durumunda mezuniyet notu yüksek miktarda olan aday sıralamada hak kazanacaktır. Asil kazananlardan başvuru olmadığı takdirde yahut aranan şartları taşımadığı tespit edilenlerin yerine yedek kazananlardan sırası ile yerleştirme yapılacaktır.

Yerleştirilmeye hak kazanan adayların sınav sonucunun https://personel.duzce.edu.tr/ adresinde ilan edildiği günden bu yana 7 (yedi) gün içinde dilekçe ile vazifeye başlayıp başlamayacaklarını Personel Daire Başkanlığına bildirmeleri gerekmektedir. Dilekçeleri süresi içinde teslim etmeyenler bu haklarından vazgeçmiş sayılırlar.

* Bu ilan tebliğ mahiyetinde bulunacağından bunun bunun yanında tebligat yapılmayacaktır.

Bu makalemizde Düzce Üniversitesi aracılığıyla yapılacak olan personel alımı ilanı ile ilgili geniş bir şekilde başvuru bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, personel alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan personel alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu