Biyografiler

Ebru Aykaç kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Ebru Aykaç kimdir, biyografi kategorimizde 7 Şubat 1975 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Ebru Aykaç biyografisini paylaşalım istedik. Ebru Aykaç kimdir?, Ebru Aykaç nereli?, Ebru Aykaç kaç yaşında, tüm detaylar Ebru Aykaç biyografi makalemizde..

Ebru Aykaç kimdir? – Biyografisi

Ebru Aykaç (Çatı Katı Aşk Dizisi Gülriz)

Çatı Katı Aşk Gülriz Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Dizilerde Oynamıştır? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır?

Ebru Aykaç Kaç Yılında Doğmuştur?

Ebru Aykaç 7 Şubat 1975 doğumludur.

Ebru Aykaç Nerede Doğmuştur?

Ebru Aykaç Manisa doğumludur. 

Ebru Aykaç Esasen Nerelerdir?

Ebru Aykaç aslen Manisalıdır.

Ebru Aykaç Kaç Yaşındadır?

Ebru Aykaç 45 yaşındadır.

Ebru Aykaç’ın Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Ebru Aykaç 1.63cm boyunda 65 kilodadır.

Ebru Aykaç’ın Göz Rengi Nedir?

Ebru Aykaç’ın göz rengi mavidir.

Ebru Aykaç’ın Burcu Nedir?

Ebru Aykaç 7 Şubat doğumlu olduğundan dolayı Kova burcudur.

Ebru Aykaç Nereden Mezun Olmuştur?

Ebru Aykaç, Celal Bayar Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun olmuştur. Ebru Aykaç, oyunculuğa duymuş olduğu ilgi sebebiyle kariyerine bu alanda devam etmek istemiş ve oyunculuk eğitimi almıştır.  

Ebru Aykaç’ın Eşi Kimdir? 

Ebru Aykaç, Oruç Aykaç ile evlilik yaptı ve bu evlilikten Almila Koza adında bir kızı bulunmaktadır. Ebru Aykaç şuanda Nihat İmeç ile evlidir.

Ebru Aykaç Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Ebru Aykaç, Kameralar karşısına ilk kez 2004 senesinde ‘Yağmur Zamanı’ adlı televizyon dizisi ile geçmiş ve ardından Beyaz Yalan, Binbir Gece, Güneşi Beklerken, Kırlangıç Fırtınası, Rüzgârın Kalbi, Elimi Bırakma gibi yapımlarla seyirci karşısına çıkmıştır. Ebru Aykaç şu aralar ise Kanal D’de yayınlanmakta olan Çatı Katı Aşk dizisinde Gülriz kişiliğini canlandırmaktadır.

Ebru Aykaç Hangi Filmlerde Oynamıştır?

Ebru Aykaç, 2005 senesinde Perde ve Dabbe, 2007 senesinde Kelebek, 2015 senesinde ise Bizans Oyunları: Geym Of Bizans filmlerinde rol almıştır.

Ebru Aykaç’ın Sosyal Medyada Kaç Takipçisi Vardır?

Ebru Aykaç’ın Instagram hesabı olan @aykacebru’nun 84 bin takipçisi mevcuttur.  Twitter hesabında ise (@EDirier) 44 bin takipçisi bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu