Biyografiler

Ecem Çalhan kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Ecem Çalhan kimdir, biyografi kategorimizde 1996 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Ecem Çalhan biyografisini paylaşalım istedik. Ecem Çalhan kimdir?, Ecem Çalhan nereli?, Ecem Çalhan kaç yaşında, tüm detaylar Ecem Çalhan biyografi makalemizde..

Ecem Çalhan kimdir? – Biyografisi

Ecem Çalhan (Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisi Kamer)

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisi Kamer  Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Dizilerde Oynamıştır? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır?

Ecem Çalhan Kaç Yılında Doğmuştur?

Ecem Çalhan 1996 senesinde doğmuştur.

Ecem Çalhan Nerede Doğmuştur?

Ecem Çalhan İstanbul doğumludur.

Ecem Çalhan Esasen Nerelidir?

Ecem Çalhan’ın aslen nereli olduğuna dair bir bilgi bulunamamaktadır.

Ecem Çalhan Kaç Yaşındadır?

Ecem Çalhan 24 yaşındadır.

Ecem Çalhan Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Ecem Çalhan 1.72 cm boyunda ve 52 kilodadır.

Ecem Çalhan Göz Rengi Nedir?

Ecem Çalhan’ın göz rengi yeşildir.

Ecem Çalhan Burcu Nedir?

Ecem Çalhan’ın tam doğum tarihi bilinmediği için burcu bilinmemektedir.

Ecem Çalhan Nereden Mezun Olmuştur?

Ecem Çalhan Orta öğretim eğitimini Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi’nde tamamlamıştır.  Yüksek öğretim eğitim hayatına Süleyman Demirel Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü ile devam etmiş ve mezun olmuştur.  

Ecem Çalhan Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Ecem Çalhan, 2013 senesinde O Ses Türkiye yarışmasına katılan Ecem Çalhan ile isim benzerliği nedeni ile karıştırılmaktadır. Lakin yeni sezonda Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncu kadrosuna dâhil olan isim ile aynı isim değildir. Ayrıca Şan ve Latin Dansları eğitimi almıştır. Mezuniyetin ardından Metin And Sahnesi’nde bir oyuna katılmış aktif olarak tiyatro ile ilgilenmektedir. İlk dizi oyunculuk deneyimini gerçekleştireceği Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Ordu’lu Kamer kişiliğini canlandırmaktadır. Ailesi ile birlikte İzmir’de sürdüren güzel isim dizide oynayacağı Ordu’lu Kamer kişiliği için Ordu’ya gitmiş ve orada lisanı öğrenmiştir.

Ecem Çalhan Sosyal Medyada Kaç Takipçisi Vardır?

Ecem Çalhan’ın Instagram hesabı olan @ ecemcalhan’ın 230 bin takipçisi mevcuttur.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisi Kamer Karakteri 

Kuzey’in ufak kız kardeşi Kamer, babasının kızıdır. Daha beş yaşındayken kendisini terk eden abisine öfkesi hiçbir zaman dinmemiştir. Ama o da abisinin yolundan gitmektedir.  Çünkü düşman ailenin oğluna gönlünü kaptırmıştır. Lakin Mollaoğulları, gönül meselesinden dolayı çıkacak ikinci harbe asla hazır değildir. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu