Başvurular

Edirne Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022

Edirne Belediyesi işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Edirne Belediyesi işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Edirne Belediyesi işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Edirne Belediyesi işçi alımı yapıyor

Edirne Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Edirne Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamı içinde 20 işçi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 20 Aralık 2018 tarihi mesai bitimine kadar başvurularını yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler haberimiz devamında bulunmaktadır.

Edirne Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 10 gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda açıklanmıştır.

28.04.2018 tarihli ve 30405 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “ İl Özel İdareleri, Belediyeler, Bağlı Kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmetlerin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esaslar”ın 4. Maddesindeki şartları ve herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekliliğe hak kazanmış olmamak ve emekli olmamak ve bu durumların tamamını taşıdığını belgelemek ile Edirne il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

Başvuru için gerekli belgeler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Kimlik fotokopisi
  • Diploma fotokopisi
  • İkametgah
  • Askerlik durum belgesi ( erkek adaylar için )
  • B sınıfı şoför kadrosuna başvuracak adaylar için ehliyet belgesi
  • E sınıfı şoför kadrosuna başvuracak adaylar için ehliyet fotokopisi ve SRC belge fotokopisi
  • Güreşçi kadrosuna başvuracak adaylar için güreş lisans belgesi

İşe alınacak olan kadrolar aşağıda açıklanmıştır.

1 adet belirsiz süreli elektrik elektronik mühendisi : İşe alınması ön görülen personel üniversitelerin elektrik elektronik mühendisliği bölümlerinden mezun olmalı ve erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamalıdır.

1 adet belirsiz süreli ziraat mühendisi : İşe alınması ön görülen personel üniversitelerin ziraat mühendisliği bölümlerinden mezun olmalı ve erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamalıdır.

1 adet belirsiz süreli gıda mühendisi : İşe alınması ön görülen personel üniversitelerin gıda mühendisliği bölümlerinden mezun olmalı ve erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamalıdır.

2 adet belirsiz süreli şoför (E sınıfı) : İşe alınması öngörülen personeller en az ilköğretim mezunu olmalıdırlar. Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamalıdır. Adaylar en az E sınıfı ehliyete sahip olmalı ve SRC türü mesleki yeterlilik belgesine sahip olmalıdırlar.

1 Adet belirsiz süreli şoför (B sınıfı) : İşe alınması öngörülen personel en az ilköğretim mezunu olmalıdır. Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamalıdır. Adaylar en az B sınıfı ehliyete sahip olmalıdırlar.

3 adet belirsiz süreli güreşçi : İşe alınması öngörülen personeller en az ilköğretim mezunu olmalı ve erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamalıdır. Adaylar en az B sınıfı ehliyete sahip olmalıdır.

1 adet belirsiz süreli harita teknikeri : İşe alınması öngörülen personel üniversitelerin 2 yıllık eğitim veren harita ve kadastro bölümlerinden mezun olmalı ve erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamalıdır.

10 adet belirsiz süreli işçi : İşe alınması öngörülen personeller en az ilköğretim mezunu olmalı ve erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamalıdır.

Bu makalemizde Edirne Belediyesi aracılığıyla gerçekleştirilecek olan temizlik işçisi alımı ile ilgili başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi konularda geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara Edirne Belediyesi iş ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu