Biyografiler

Ekin Mert Daymaz kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Ekin Mert Daymaz kimdir, biyografi kategorimizde 2 Aralık 1990 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Ekin Mert Daymaz biyografisini paylaşalım istedik. Ekin Mert Daymaz kimdir?, Ekin Mert Daymaz nereli?, Ekin Mert Daymaz kaç yaşında, tüm detaylar Ekin Mert Daymaz biyografi makalemizde..

Ekin Mert Daymaz kimdir? – Biyografisi

Ekin Mert Daymaz (Gençliğim Eyvah Dizisi Ahmet)

Gençliğim Eyvah Dizisi Ahmet Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Dizilerde Oynamıştır? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır?

Ekin Mert Daymaz Kaç Yılında Doğmuştur?

Ekin Mert Daymaz 2 Aralık 1990 doğumludur.

Ekin Mert Daymaz Nerede Doğmuştur?

Ekin Mert Daymaz Hollanda Arnhem doğumludur.

Ekin Mert Daymaz Esasen Nereledir?

Ekin Mert Daymaz aslen Sivaslıdır.

Ekin Mert Daymaz Kaç Yaşındadır?

Ekin Mert Daymaz 29 yaşındadır.

Ekin Mert Daymaz’ın Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Ekin Mert Daymaz 1.87 cm boyunda ve 75 kilodadır.

Ekin Mert Daymaz’ın Göz Rengi Nedir?

Ekin Mert Daymaz’ın göz rengi kahverengidir.

Ekin Mert Daymaz’ın Burcu Nedir?

Ekin Mert Daymaz 2 Aralık doğumlu olduğundan dolayı Yay burcudur.

Ekin Mert Daymaz Nereden Mezun Olmuştur?

Ekin Mert Daymaz, Hollanda’da dünyaya geldiktan kısa bir süre sonra İstanbul’a gelerek ilk orta ve lise öğrenimini Türkiye’de görmüştür. Lise yaşamından sonra eğitim hayatına ara veren Daymaz, bu sürede profesyonel olarak basketbol oynamıştır anca ardından sakatlanınca bırakmıştır. Daha sonra ise Haliç Üniversitesi’nde antrenörlük ve fitness bölümünden mezun olmuştur.

Ekin Mert Daymaz Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Ekin Mert Daymaz, 2013 senesinde katıldığı Best Model Of The World yarışmasını üçüncülük ile tamamlamıştır. Bu yarışmadan sonra bir çok çalışmadan teklif gelip oyunculuk kariyerine ilk adımı atmıştır. Mert Daymaz bu yarışma için “ arışmaya katılma kararım da çok ani oldu açık söylemek gerekirse ve her şey güzel ilerledi. Benim için bi hayli iyi bir adım, bir başlangıç oldu” demiştir. Ekin Mert Daymaz, Not Defteri, Çilek Kokusu, Hayat Sevince Güzel, Kırlangıç Fırtınası, Payitaht Abdülhamid, Ağlama Anne, dizilerinde rol almıştır. Ekin Mert Daymaz şu aralar ATV’de yayınlanmakta olan Gençliğim Eyvah dizisinde Ahmet Asmalı kişiliğine hayat vermektedir.

Ekin Mert Daymaz Hangi Filmlerde Oynamıştır?

Ekin Mert Daymaz, 2018 senesinde Mirasyedi, Prangalı Yarim ve Aşktroloji, 2019 senesinde Ölü Yatırım, 2022 senesinde ise Herşeye Rağmen filmlerinde rol almıştır.

Ekin Mert Daymaz’ın Başarıları

Ekin Mert Daymaz, 2013 senesinde katıldığı Best Model Of The World yarışmasını üçüncülük ile tamamlamıştır.

Ekin Mert Daymaz’ın Sosyal Medyada Kaç Takipçisi Vardır?

Ekin Mert Daymaz’ın Instagram hesabı olan @ekinmerdaymaz’in 1.8 milyon takipçisi bulunmaktadır. Twitter hesabında ise 108bin takipçisi bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu