Biyografiler

Elanur Pat kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Elanur Pat kimdir, biyografi kategorimizde 30 Aralık 2000 doğumlu ve mesleği Youtuber olan Elanur Pat biyografisini paylaşalım istedik. Elanur Pat kimdir?, Elanur Pat nereli?, Elanur Pat kaç yaşında, tüm detaylar Elanur Pat biyografi makalemizde..

Elanur Pat kimdir? – Biyografisi

Elanur Pat (Exatlon Elanur)

Bela adlı şarkıyla ve Twitch yayıncılığındaki fenomenliğiyle bilinmekte,Elanur Pat.Son dönemlerin adını en fazla duyuran bireyleri içinde yer alıyor.Twitch adlı sosyal platform platformunda ise RunalexX adıyla tanınıyor ve takibe alınıyor.Sosyal medya yayıcılığından evvel uğraştığı işin WEB Developer olduğu bilinmekte. Grafik tasarımı ile alakalı konularda da genç yaşına rağmen epeyce bir yol kat etmiş durumda. Youtube kanalında ki ziyaretçi rakamının yüksek olması da Twitch yayıncılığını destekler niteliktedir. Yayıncılık mesleğini uzun soluklu zamanda yapmayı planlamadığını söyleyen Pat,bu işi yalnızca hobi olarak yapmayı sürdürüyor.Neredeyse tüm dikkatleri üzerinde toplayan Elanur Pat kimdir,nerelidir,eğitimi nedir gibi konu başlıklarını bulabileceğiniz yazımızı siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Keyifli okumalar…

Elanur Pat’ın Mesleği Nedir?

Şu anda bir oyun ve sohbet platformu olarak hizmet veren Twitch’de yayıncılıkla uğraşmaktadır. Belli başlı bilgisayar oyunlarını çok iyi oynayabilen Elanur Pat’ın bu husustaki en büyük destekçileri ise en yakın dostları. Onların teşvikiyle bu işlerle uğramaya başladığını belirtiyor,güzel Youtuber…

Elanur Pat’ın Doğum Tarihi Nedir?

Genç yayıncının doğum tarihi 30 Aralık 2000’dir.

Elanur Pat’ın Boyu Kaçtır?

Henüz ile ilgili doğru bilgilerin olmadığı Elanur’un boyunun 160-170 içinde olabileceği tahmin edilmekte.

Elanur Pat Kaç Kilodadır?

Elanur Pat’ın 55-60 kilo aralığında olabileceği düşünülüyor.

Elanur Pat’ın Yaşı Kaçtır?

2000 doğumlu olan güzel Youtuber şu anda 20 yaşındadır.

 Elanur Pat’ın Gözleri Hangi Renktir?

Güzelliği ile de dikkatlerin üzerinden ayrılmadığı Pat, açık kahverengi göz rengine sahiptir. Gözlerinin doğal renkte olduğu bilinmekte.

Elanur Pat Hangi Üniversiteden Mezun Oldu?

Yalova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 1,sınıfta okumakta olan bir öğrencidir. Lise,ortaokul ve ilkokul süreci bilgileri halen yer almamakta.

Elanur Pat’ın Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Elanur Pat’ı ünlü eden ilk platform Twitch’dir.Bu kanalda RunalexX kullanıcı adıyla tanınıyor. Ayrıca Twitch adlı kanalda 221K kullanıcısı yer alıyor. Youtube’da da bir kanalı olduğu bilinen Elanur’un buradaki abone sayısı 188K civarındadır.Elanur’un İnstagram profilinde ise 690K gibi bir takipçisi var ki; hemen hemen bir çok tanınmış sanatçıyı geçiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu