Biyografiler

Emirhan Özhan kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Emirhan Özhan kimdir, biyografi kategorimizde 1995 doğumlu ve mesleği Youtuber olan Emirhan Özhan biyografisini paylaşalım istedik. Emirhan Özhan kimdir?, Emirhan Özhan nereli?, Emirhan Özhan kaç yaşında, tüm detaylar Emirhan Özhan biyografi makalemizde..

Emirhan Özhan kimdir? – Biyografisi

Emirhan Özhan

Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır? Nasıl Videolar Çekiyor?

Emirhan Özhan Kaç Yılında Doğdu?

1995 senesinde doğmuştur.

Emirhan Özhan Nerede Doğdu?

Nerede dünyaya geldiğu bilinmemektedir. 

Emirhan Özhan Esasen Nereli?

Esasen nereli olduğu bilinmemektedir. 

Emirhan Özhan Kaç Yaşında?

25 yaşındadır. 

Emirhan Özhan’ın Boyu Kaç?

Boyu ile ilgili bir bilgi yoktur.

Emirhan Özhan’ın Kilosu Kaç?

Kilosu ile ilgili bir bilgi yoktur.

Emirhan Özhan’ın Göz Rengi Ne?

Göz rengi kahverengidir. 

Emirhan Özhan’ın Burcu Ne?

Tam doğum tarihi belli olmadığı için burcu ile ilgili bir bilgi yoktur. 

Emirhan Özhan’ın Sevgilisi Kim?

Sevgilisi olup olmadığı hususunda bir bilgi yoktur. 

Emirhan Özhan Nereden Mezun Oldu?

Ermihan Özhan, Radyo Televizyon Ve Sinema bölümünden mezun olmuştur. 

Emirhan Özhan Ne İş Yapıyor?

Emirhan Özhan okuduğu bölümle alakalı bir iş yaptığı söylemiştir. . Özhan YouTube kariyerine ise tamamıyla şans eseri dostlarıyla deneme videosu çekerek başladıklarını söylemiştir. The Post kanalı ile yaptığı sosyal deneyler, yaptığı birbirinden enteresan şakalar ile oldukça önemli takipçiye ulaşmayı başarmıştır. Özellikle insanları bilgi sahibi olmanızı ve son haftalarda sosyal sorumluluk anlamında başarılı videoları ile gönülleri fethetmiştir.

Emirhan Özhan Nasıl Videolar Çekiyor?

Özhan, YouTube kanalında sosyal deneyler, şaka videolar ve yardım videoları gibi içerikler çekmektedir. Buna misal olarak iyilik akımı projesi kapsamı içinde öğrencilere MacBook armağan etmiştir. Simit, çiçek, yara bandı, şemsiye vb. seyyar satıcıların sattıkları tüm ürünleri satın almıştır. İş adamı İbrahim Yılmaz ile birlikte ihtiyaç sahiplerinin bakkal borçlarını, kiralarını ödeyerek onlara yardım etmiştir. 

Emirhan Özhan’ın Başarıları Ne?

Şuan için herhangi bir başarısı yoktur. 

Emirhan Özhan’ın Sosyal Medyada Kaç Takipçisi Var?

Özhan’ın Instagram hesabı olan @emirhanozhan’ın 148 bin takipçisi mevcuttur. Twitter hesabında ise (@emirhanozhan) 2 bin takipçisi bulunmaktadır. YouTube hesabında ise 1.15 milyon aboneye ulaşmıştır. YouTube kanalında belirtiğine göre Şuana kadar sosyal platformda (Facebook, İnstagram, Twitter ve Forum siteleri) hemen hemen 2 Milyar izlenme rakamını aşmış durumdadır. Ürettiği içerikler Türkiye’nin ileri gelen Ulusal ve Yerel tüm kanallarda ”Prime Time” da yayınlanmıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu