Biyografiler

Enes Demirkapı kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Enes Demirkapı kimdir, biyografi kategorimizde 1997 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Enes Demirkapı biyografisini paylaşalım istedik. Enes Demirkapı kimdir?, Enes Demirkapı nereli?, Enes Demirkapı kaç yaşında, tüm detaylar Enes Demirkapı biyografi makalemizde..

Enes Demirkapı kimdir? – Biyografisi

Enes Demirkapı (Masumlar Apartmanı Dizisi Emre)

Enes Demirkapı (Masumlar Apartmanı Dizisi Emre)Kimdir? Kaç Yılında Doğmuştur? Nerede Doğmuştur? Boyu Ve Kilosu Kaçtır? Göz Rengi Nedir? Burcu Nedir? Nereden Mezun Olmuştur? Hangi Dizilerde Oynamıştır? Sosyal Medya’da Kaç Takipçisi Vardır?

Enes Demirkapı Kaç Yılında Doğdu?

Enes Demirkapı 1997 senesinde doğmuştur.

Enes Demirkapı Nerede Doğdu?

Genç oyuncu İstanbul doğumludur.

Enes Demirkapı Esasen Nereli?

Esasen nereli olduğu bilinmemektedir.

Enes Demirkapı Kaç Yaşında?

1997 yılı doğumlu olduğu için 23 yaşındadır.

Enes Demirkapı Boyu Ve Kilosu Kaç?

Çiçeği burnunda yıldız 182 cm boyunda ve 75 kilodadır.

Enes Demirkapı Göz Rengi Ne?

Göz rengi yeşildir.

Enes Demirkapı Burcu Ne?

Demirkapı’nın tam doğum tarihi bilinmediği için burcu ile ilgili bir bilgi yoktur.

Enes Demirkapı Sevgilisi Kim?

Genç oyuncun şuan için bir ilişkisinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Enes Demirkapı Eğitim Hayatı Nasıl?

Demrkapı, yaptığı röportajda Gülperi dizisinden önce Bahar Kerimoğlu’ndan metot oyunculuğu üzerine eğitim aldığını söylemiştir. Diziden sonra ise Studio Oyuncuları’nda eğitim aldığını söyleyen Demirkapı 2022’de mezun olacaktır.

Enes Demirkapı Hangi Dizilerde Oynadı?

2018: Gülperi

2022: Masumlar Apartmanı

Enes Demirkapı Hangi Filmlerde Oynadı?

Demirkapı şuan için herhangi bir filmde oynamamıştır.

Enes Demirkapı Ne İş Yapıyor?

Genç oyuncu, Tarkan’ın Yolla klibinde görev almıştır bunun bunun yanında bir çok reklam filmlerinde oynamaktadır. 

Enes Demirkapı İlk Deneyimi Olan Gülperi Dizisi Hakkında Ne Dedi?

Genç oyuncu çekimler ve röportaj yaptığı instyle dergisine konuşmuştur. “İlk dizi deneyiminiz nasıldı?” sorusuna yanıt olarak Demirkapı şunları demiştir: “İlk tecrübe için açık söylemek gerekirse daha iyisini düşünemezdim. Bu çalışmada üç farklı yönetmenle çalışma imkânım oldu, bundan dolayı daha da zorlandığımı düşünüyorum. Tabii bu zorlanma başta olumsuz gibi gelse de ardından tamamen olumluya dönüştü. Gülperi’de bir sezon boyunca çalışmak bir oyuncunun set ortamında sahip olması gereken temel özellikleri çok açık bir biçimde bana gösterdi. İş yalnızca oyunculuk yapmakla bitmiyor mesela; o yoğun tempoya hem fiziki hem de mental olarak çok hazır olunması gerekiyor. Yapacağımız işin hakkını fakat o zaman verebiliriz.” 

Enes Demirkapı’nın Kariyer Hedefi Ne?

Demirkapı, verdiği röportajda tam bir kariyer hedefinin olmadığını kendisinin daha fazla nasıl geliştirebileceğini düşündüğünü söylemiştir.

Enes Demirkapı Instagram Hesabı

Enes Demirkapı’nın Instagram hesabı olan @enesdemirkapi_’nin 27 bin takipçisi mevcuttur.

Masumlar Apartmanı Emre Nasıl Bir Karakter?

Oldukça zeki ve korkusuz bir gençtir. Emre başına gelen bir çok olaya rağmen hayat ile karşılaşmasından hiç bir zaman vazgeçmemiştir ve tüm zorluklara rağmen her zaman aşkına sadık kalmıştır.

Masumlar Apartmanı Dizisi Ne?

Enes Demirkapı’nında oynadığı TRT 1’in yeni dizisi olan Masumlar Apartmanı, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanındaki gerçek hayat hikâyelerinden esinlenerek kurgulanmıştır. Dizinin konusu ise, “Safiye ve Gülben yaşamı takıntılarla dolu iki kız kardeştir. Kardeşleri Han (Birkan Sokullu) ise hasta babalarının da olduğu bu aileyle dünya içindeki tek gerçek bağlantıdır. Han’ın tüm hayat amacı iş ve ev içinde mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaktır. Lakin Han’ın dünyası İnci’yi gördüğü anda değişecek, aşk; Han’ı ilk defa kendi mutluluğunun peşinden koşturacaktır. Her günü diken üzerinde geçiren Derenoğlu ailesi, İnci’nin gelişiyle birlikte daha da kontrolden çıkacaktır.” 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu