Biyografiler

Eneshan Nalbant kimdir, kaç yaşında, evi nerede?

Eneshan Nalbant kimdir, biyografi kategorimizde 01.01.1996 doğumlu ve mesleği Oyuncu olan Eneshan Nalbant biyografisini paylaşalım istedik. Eneshan Nalbant kimdir?, Eneshan Nalbant nereli?, Eneshan Nalbant kaç yaşında, tüm detaylar Eneshan Nalbant biyografi makalemizde..

Eneshan Nalbant kimdir? – Biyografisi

Eneshan Nalbant (Teşkilat Dizisi)

Esasen Ankara’lı olan oyuncu 1996 senesinde dünyaya gelmiştir. Sevilen oyuncu gençlik senelerını da aynı biçimde Ankara’da geçirmiştir. Lise eğitimini Çankaya Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesinde tamamlamıştır. Daha sonra spora olan ilgisi ve sevgisi onu İstanbul’da Başkent üniversitesi Spor Bilimleri Bölümü’nü okumaya taşımıştır. Ekranlarda yer alması ilk kez ATV de yayımlanan Beni Bırakma adlı dizi ile olmuştur. Eneshan Nalbant buradan sonra oyunculuk mesleğinde ilerlemek istemiş ve ardından Star TV’deki Sevdim Seni Bir Kere adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Sevilen oyuncu Hasan Güngör Talent Manegemet adlı şirkete bağlı oyunculuk yapmaktadır. Bugünlerde ise Trt 1 ekranlarında yayına giren yapımcılığını Tims&B Prodüksiyon’un yaptığı ve yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Teşkilat adlı dizide bulunmaktadır. Eneshan Nalbant burada Deniz Baysal, Ezgi Eyüpoğlu, çağlar Ertuğrul gibi oyuncularla aynı kadroda oyunculuk sergilemektedir. Teşkilat dizisinde Milli istihbarat Teşkilatında görev alan bir birliğin yaşadıkları anlatılacaktır. Dizi pazar akşamları TRT 1 ekranlarını süsleyecektir

Eneshan Nalbant Ne Zaman Doğdu?

Eneshan Nalbant 1 Ocak 1996 tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır.

Eneshan Nalbant Boyu Kaç?

Uzun boylu oyuncunun boyu 182 santimetredir.

Eneshan Nalbant Kaç Kilo?

Eneshan Nalbant’ın kilosu 82 kg civarındadır.

Eneshan Nalbant Kaç Yaşında?

Eneshan Nalbant 2022 senesinde 25 yaşına adım atmıştır.

Eneshan Nalbant Sevgilisi Kim?

Eneshan Nalbant ‘ın sevgilisi bulunmamaktadır. Oyuncu şimdilerde bekardır.

Eneshan Nalbant Burcu Ne?

Eneshan Nalbant oğlak burcu erkeğinin ayrıntılarını taşımaktadır.

Eneshan Nalbant Nereden Mezun?

Eneshan Nalbant Başkent Üniversitesi Beden eğitimi ve Spor Bilimleri bölümünden mezun olarak lisans öğrenimini tamamlamıştır.

Eneshan Nalbant Nerede Doğdu?

Eneshan Nalbant 1996 senesinde dünyaya gözlerini açmıştır.

Eneshan Nalbant Esasen Nereli?

Eneshan Nalbant Esasen dünyaya geldiğu şehir olan Ankaralı’dır.

Eneshan Nalbant Instagram Hesabı?

@eneshannalbant adlı adresten Eneshan Nalbant’ın 14,1 takipçili instagram hesabına ulaşabilir ve oyuncunun güncel gönderilerine anlık ulaşma olanağı bulacaksınızdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu