Başvurular

Erbakır Personel Alımı ve İş İlanları

Erbakır Personel Alımı ve İş İlanları, iş başvuruları bölümünde Erbakır Personel Alımı ve İş İlanları ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Erbakır Personel Alımı ve İş İlanları ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Erbakır Personel Alımı ve İş İlanları

İnsan kaynaklarının açıkladıği iş ilanına göre Erbakır Personel Alımı yapacak. İş başvuru formlarının doldurulmasını bekleyen Erbakır İş arayan vatandaşları bekliyor. Bir çok departman bulunan Erbakır’da açık pozisyonlar mevcut. Bu iş ilanımızı okuyarak Erbakır personel alımlarına iş başvurusu uygulayabilirsiniz.

ErBakır Personel Alımı

ErBakır  de çalışmak için gerekli bilgileri makalemizden öğrenebilirsiniz. ErBakır  hangi departmanlara personel alımı yapıyor ? ErBakır  personel açığı olan departmanlar hangileri ? ErBakır  ile alakalı iş ilanlarını makalemizden öğrenebilir , iş başvurusunda bulunabilir , iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. ErBakır personel alımı yapıyor. Erbakırda çalışmak size ne fayda sağlar, Erbakır Çalışma saatleri kaçtır, Er bakır personelleri ne kadar maaş alır , Erbakır personeli olmak için eğitim düzeysi ne olmalı gibi birden çok sorunuzun cevabını bulabileceğiniz yazımızı siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Fortune 500 de En büyük şirketlerden olan ve 47. Sırada bulunan Er-Bakır personel alımı yapacağını açıkladı. Yıllık Kazancı 2,583,684,576 tl’yi bulan Er-Bakır ticaret her gün büyümeye sürdürmekte, daha fazla bilgi için yazımızın devamını okuyunuz.

Denizlinin Bakırcılar çarşısında açılan ufak bir dükkanın şimdiki ihracatları konuşulup personel alımlarında başvurular yapılmaktadır.Sayın Nuri ERİKOĞLU’nun Bakırın geleceğini görmesiyle başlattığı macera günümüze Türkiye nin en büyük şirketlerinden biri olarak çıkmaktadır.Bir çok insanda bu şirketteki iş olanaklarından yararlanmakta ve yararlanmak istemektedir.İlk senelerında bugüne göre çok ufak bir iş yeri olarak faaliyet gösteren ER-BAKIR 1983 senesinden başlamak üzere yatırımlarını bugün olduğu alana yapmaya başlamıştır. 1984 senesinde ise A. Nuri ERİKOGLU nun yakın arkadaşı ve bunun yanı sıra dünürü olan Denizli sanayicileri içinde da mühim bir isim olan Sn. Cafer Sadık ABALIOĞLU ile ER-BAKIR‘ da ortaklık kurulmuştur.

ErBakır Personel Alımı ve İş Başvurusu

İnsan Kaynakları Politikalarımız

• Kurum Kültürünü Vizyona Uygun Geliştirmek
• Doğru İnsanın Doğru İşte Çalışmasını Sağlamak
• Motive olmuş, Sadık Çalışanlar Yaratmak ve Sürekliliği Sağlamak
• Açık ve Etkin İletişim Ortamı Yaratmak
• İşgücü Planlamasında Aktif ve Etkin Rol Oynamak

Çalışan Bilgileri

Mavi Yaka Çalışan Sayısı : 568
Beyaz Yaka Çalışan Sayısı : 152
Erkek Çalışan Sayısı : 693
Bayan Çalışan Sayısı : 27
Doktoralı çalışan sayısı : 1
Doktora Öğrencisi Çalışan Sayısı:2
Yüksek Lisans Mezunu Çalışan Sayısı : 10
Yüksek Lisans Öğrencisi Çalışan Sayısı: 7
Lisans Mezunu Çalışan Sayısı : 89
Meslek Yüksek Okulu Mezunu Çalışan Sayısı : 82
İlköğretim Mezunu Çalışan Sayısı : 53
Lise Mezunu Çalışan Sayısı : 45
Endüstri Meslek Lisesi Mezunu Çalışan Sayısı : 431

Çalışma Şartları

Üretim hatlarındaki tüm operatör ve vardiya amirleri ile temizlik ve yemekhane personelimiz vardiyalı olarak çalışmaktadır.

Er-Bakır’ da vardiyalı çalışma haftada 6 gün olmak üzere

07:30 – 15.30
15.30 – 23.30
23.30 – 07.30 saatleri içindedır.

Diğer çalışanlarımız ise haftada 5 gün olmak üzere 08:30 – 18:30 saatleri içinde çalışmaktadır.

Beyaz yaka çalışanların yıllık performans değerlendirme görüşmeleri hem bire bir görüşme hem de “Geliştirme Merkezi” inde yapılan simülasyon ve mülakat sonuçlarına göre belirlenmektedir. Performans değerlendirme görüşmeleri sonrası elde edilen bilgiler kişisel gelişim eğitimlerinin belirlenmesinde ve kariyer gelişiminde kullanılmaktadır.

İş başvurularını kendi bünyesinde bulunduran Erbakır İnsan Kaynakları Personel alımı yapmak için ilk kez iş başvuru formunu doldurmanızı istiyor. İş başvuru formunuzu doldurduktan sonra İnsan kaynakları aracılığıyla incelenen başvurunuz uygun bir adaysanız telefon ile aranarak mülakata çağrılırsınız. Erbakır Personel Alımlarına başvurmak için ve Erbakır İş başvuru formunu doldurmak için Tıklayınız.

Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin
0 Paylaşımlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu