Başvurular

Erciş Şeker Fabrikası Personel Alımı

Erciş Şeker Fabrikası Personel Alımı, iş başvuruları bölümünde Erciş Şeker Fabrikası Personel Alımı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Erciş Şeker Fabrikası Personel Alımı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Erciş Şeker Fabrikası Personel Alımı

Erciş Şeker Fabrikası işçi alım ilanı yayınlandı. Türkşeker fabrikasının paylaşımı yaptığı ilanlar ocak ayı itibari ile başvurulara kapanmış bunun yanı sıra başvuru sonuçları açıklanmıştı. Memur ve personel alımı için yayına giren bu ilanlar birden çok birinin başvuru yapmasına neden olmuştu. İş ilanlarının sona ermesinin ardından Türkşeker Fabrikası artık işçi alımı yapmayacak mı? sorusu sorulmaya başladı. İlan gov sitesinden edindiğimiz bilgilere göre Erciş Şeker Fabrikasında personel alımı yapılacak. Erciş Şeker fabrikası işçi alımına nasıl başvuru yapılır makalemizden gerekli bilgileri edinerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Erciş Şeker Fabrikası Personel Alımı

Ülkemizde şeker pancarı üretimi, her sene üreticilerle yapılan Şeker Pancarı Üretim Sözleşmesi ile yapılmaktadır. Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş., şeker pancarı üretimini, 4634 sayılı Şeker Kanunu ve alakalı yönetmelikler gereğince; Şeker Kurulu aracılığıyla tahsis edilen kota çerçevesinde, mevcut stoklarını ve bünyesinde bulunan fabrikaların kapasitelerini göz önünde bulundurarak yapmaktadır. Ayrıca TÜRKŞEKER, üretim planlamasını, Bakanlar Kurulu Kararı Eki Karar ile yayımlanan Genel Yatırım ve Finansman Programının Uygulanmasına İlişkin Usul ve Esaslar çerçevesinde yapmaktadır. Teşekkülümüz tarım sektöründe; 1976 senesinde çalışmaya başlayan Tohum İşleme Fabrikasında pancar üretim iş programına uygun olarak, ham tohumdan ülkemiz koşullarına en uygun biçimde geliştirilmiş kalibre edilmiş tohum elde etmektedir. Bu şeker fabrikalarından birisi olan Van şehrinde bulunan Erciş Şeker Fabrikası işçi alımı yapacak.

Erciş Şeker Fabrikası personel alımı için yayına giren ilanlar

Fabrikamız Büro Hizmetlerinde 3 kişi , Ziraat Biriminde çalıştırılmak üzere 1 kişi, Bilgisayar işletmeni 1 kişi, Revir ve Sağlık hizmeti normal dönem 1 (bir) kişi, kampanya zamanında üç kişi çalıştırılmak üzere hizmetlerin yürütülmesi işidir.

33 Kişi ile 12 ay boyunca özel güvenlik hizmet alımı Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta bulunan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

İşçi Yemekhanesi için 2 Aşçı, 2 Aşçı Yrd. 6 Garson ve 5 Bulaşıkçı olmak üzere toplam 15 kişi ve Alakart Lokantası için 1 Aşçı, 2 Aşçı Yrd., 6 Garson ve 3 Bulaşıkçı olmak üzere toplam 12 kişi olmak üzere genel toplam 27 kişi

Muhasebe Müdürlüğüne bağlı birimlerde 12 ay süre ile 10 kişi, Personel Müdürlüğüne bağlı birimlerde 12 ay süre ile 4 kişi olmak üzere toplam 14 kişilik iş gücü temini.

Erciş Şeker Fabrikasının krokilerde gösterilen taban kotlarına kadar 1 ve 2 nolu Toprak Çamur Havuzlarının hafriyatının yapılarak temizlenmesi ve istediğimiz eğime göre tesviyesinin yapılması ve havuzdan çıkan toprağın nakliyesi işi.

1 yıl süreyle Ofis Binası Temizlik ve Odacılık Hizmeti için 13 kişi, Memur Misafirhanesi Resepsiyon ve Temizlik Hizmeti için 7 kişi olmak üzere toplam 20 kişidir. Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta bulunan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

Erciş Şeker Fabrikası İş İlanları ve İş Başvurusu

Erciş Şeker Fabrikası müdürlüğü ihaleye açılan ilanları devletin resmi sitesi olan ilan.gov.tr den yayınlamaktadır. Burada Erciş şeker fabrikasının gereksinimi olan bölümlerde ve alanlarda işçi alımı yada personel alımı yapabilmektedir. Aynı zamanda işlere talep olan şirketlere de bu işleri ihale yolu ile verebilmektedir. Erciş Şeker Fabrikaları personel alımlarına başvurmak ve anlaşmali işçi alımı ile alakalı ilanları görmek için tıklayınız.

Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin
0 Paylaşımlar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu