Başvurular

Erzurum ESKİ Genel Müdürlüğü işçi alımı yapıyor 2022

Erzurum ESKİ Genel Müdürlüğü işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Erzurum ESKİ Genel Müdürlüğü işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Erzurum ESKİ Genel Müdürlüğü işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Erzurum ESKİ Genel Müdürlüğü işçi alımı yapıyor

Erzurum Eski Genel Müdürlüğü yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. ESKİ Genel Müdürlüğü ilan kapsamı içinde güvenlik görevlisi alımı yapacaktır. Adayların en az 1 sene tecrübelerinin olması gerekmektedir. Adaylar ilana 12 Ocak 2018 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

Erzurum Eski Genel Müdürlüğü İşçi Alımı İlanı 2019

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana gün içinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi ışığında yalnızca bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli olarak (daimi), geçici iş gücü isteklerine yapılan başvurularda bireylerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda verilmiştir.

  • En az lise mezunu olmak

Adaylarda başvuru sırasında istediğimiz belgeler aşağıda açıklanmıştır.

  • Kimlik fotokopisi
  • İkametgah
  • Adli sicil kaydı
  • Nüfus kayıt örneği
  • Diploma örneği
  • Sağlık raporu
  • 5 adet fotoğraf

Başvuru adresi : Üniversite mahallesi Dr Refik Saylam Caddesi 25240 Yakutiye Erzurum

İrtibat Kişisi : Adnan Özkılıç

Telefonu : 0442 234 16 24 / 34 01

Bu makalemizde Erzurum ESKİ Genel Müdürlüğü aracılığıyla gerçekleştirilecek olan işçi alımı ile ilgili geniş bir şekilde başvuru bilgilerine yer verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu