Başvurular

Erzurum Et ve Süt Kurumu işçi alımı yapıyor 2022

Erzurum Et ve Süt Kurumu işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Erzurum Et ve Süt Kurumu işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Erzurum Et ve Süt Kurumu işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Erzurum Et ve Süt Kurumu işçi alımı yapıyor

Et ve Süt Kurumu yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Et ve Süt Kurumu ilan kapsamı içinde kasap alımı yapacaktır. İlan kapsamı içinde 5 kasap alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 26 Kasım 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler haberimiz devamında bulunmaktadır.

Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı İlanı 2018

Kasap mesleğinde geçici işçi statüsünde çalıştırılmak üzere (yıllık çalıştırılma süresi 299 gün) 5 kişi alınacaktır. Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek, bulaşıcı hastalığı bulunmamak, en az İlköğretim mezunu olmak, MEB, EBK ve İŞKUR aracılığıyla tertip edilen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (SEKAP) Sertifika Sahibi Olmak yahut Kasaplık hususunda Ustalık yahut Kalfalık belgesine sahip bulunmak. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayına girdiği tarihten bu yana 5 iş gün içinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden yahut www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin veya beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 28/11/2018 tarihinde saat 14: 00 de Erzurum Et Kombinası Müdürlüğünde Kura çekimi yapılacaktır.

Başvuranların kuraya katılmaları için işveren aracılığıyla bunun bunun yanında davet yapılmayacaktır. Kura sonuçları, sınav yeri ve saati, sınava gelmeden önce istenilecek evraklar ve sınav sonuçları www.esk.gov.tr adresinden ilan edilecektir. İlköğretim düzeyinde bir eğitim gerektiren ve kuraya tabi olan iş gücü isteklerine şartları uyan ve müracaatları kabul görenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplerde ise durumu talep şartlarına uygun olan önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.-Kura sonucu tespit edilen asil ve yedek adaylar, istediğimiz evrakları en geç 04.12.2018 gününe kadar Erzurum Et Kombinası Müdürlüğüne teslim edilecektir.-İşe alınacak bireyler Erzurum da İstihdam edilecektir. TÜRKİYE İŞ KURUMU ERZURUM İL MÜDÜRLÜĞÜ ERZURUM ET KOMBİNASI MÜDÜRLÜĞÜNDE TALEPLE İLGİLİSORUMLU KİŞİ: Hakan AVCI Personel Şefi 0442 2351147

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Kasap
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
ERZURUM ET VE SÜT KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ 28.11.2018 14:00 – 15:00

Çalışma Adresi : ILICA MAHALLESİ E80 KARAYOLU CADDESİ NO:87  25700 AZİZİYE ERZURUM / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :AŞKALE, ÇAT, ERZURUM MERKEZ, HINIS, HORASAN, İSPİR, KARAYAZI, NARMAN, OLTU, OLUR, PASİNLER, ŞENKAYA, TEKMAN, TORTUM, KARAÇOBAN, UZUNDERE, PAZARYOLU, AZİZİYE, KÖPRÜKÖY, PALANDÖKEN, YAKUTİYE

Bu makalemizde Et ve Süt Kurumu aracılığıyla yapılacak olan kasap alımı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum aracılığıyla yayına giren tüm ilanlara Et ve Süt Kurumu iş sayfası üzerinden varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu