Başvurular

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İŞKUR üzerinden personel alacak! İŞKUR iş başvuruları başladı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İŞKUR üzerinden personel alacak! İŞKUR iş başvuruları başladı, iş başvuruları bölümünde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İŞKUR üzerinden personel alacak! İŞKUR iş başvuruları başladı ile alakalı başvuruyu siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik.. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İŞKUR üzerinden personel alacak! İŞKUR iş başvuruları başladı ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İŞKUR üzerinden personel alacak! İŞKUR iş başvuruları başladı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapacak. İŞKUR üzerinden yayına giren personel alım ilanına başvuru yapanlar içinden kura ile çalışacak personeller seçilecek.

BELEDİYE EN AZ LİSE MEZUNU PERSONEL ALACAK

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilecek personellerde aranan başvuru şartları da bilgisi verildi. Açıklanan başvuru şartları içinde adayların en az lise mezunu olması gerektiği aktarıldı.

Yayınlanan personel alımı ilanında, “Büyükşehir Belediyemiz hizmet birimlerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve alakalı yönetmelik hükümleri kapsamı içinde çalıştırılmak üzere İŞKUR üzerinden Eski Hükümlü 7(yedi) Geçici İşçi (Beden İşçisi) alınacaktır. Eski Hükümlü Geçici İşçi alımına ilişkin ilan, İŞKUR internet sitesi üzerinden yayımlanacaktır. Şartları taşıyan adaylar, başvurularını İş Kurumu İl Müdürlüğüne / hizmet merkezine şahsen yahut www.iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir.” denildi.

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş yahut İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,
18 yaşını tamamlamış olmak,

Eski hükümlüler için; ilan edilen kadroya başvuran adaylar, affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, cinsel saldırı yahut çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkûm olmamak şartıyla; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl yahut daha fazla süreyle hapis cezası alan veya ceza süresine bakılmaksızın zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama yahut kaçakçılık suçlarından hüküm giyenlerden cezasını tamamlayanlar, cezası ertelenenler, koşullu salıverilenler, denetimli serbestlikten yararlananlardan eski hükümlü belgesi ile durumlarını belgelendirmeleri gerekmektedir.

Terörle karşılaşmada malul sayılmayacak biçimde yaralanan adaylar;21/6/1927 tarihli ve 1111 sayılı Askerlik Kanunu yahut 16/6/1927 tarihli ve 1076 sayılı Yedek Subaylar ve Yedek Askeri Memurlar Kanunu kapsamına giren ve askerlik hizmetini yaparken 12/4/1991 tarihli ve 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör hadiselerinın neden ve tesiri sonucu malul sayılmayacak biçimde yaralananlardan sağlık raporu ve terörle karşılaşmada yaralı olarak kurtulduğını gösteren komutanlık yazısı ile durumlarını belgelendirmeleri gerekmektedir.
Sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık yahut malullük aylığı almamış olmak,

Adaylar bütün açıklamaları ve sonuçları (kura sonuçlarını, mülakat sınavının yerini, tarihini, saatini ve mülakat sınav sonuçları ile gerekli görülebilecek diğer açıklamaları) Eskişehir Büyükşehir Belediyesi internet sayfası olan www.eskisehir.bel.tr adresinden takip edeceklerdir. Bu açıklama tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup, alakalılerin adresine posta yolu ile bunun bunun yanında tebligat yapılmayacaktır.

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI İLANINA ONLİNE İŞ BAŞVURUSU YAPAMK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu