Başvurular

Eti Maden İşletmeleri 198 işçi alımı yapıyor 2022

Eti Maden İşletmeleri 198 işçi alımı yapıyor 2022, iş başvuru bölümüzde Eti Maden İşletmeleri 198 işçi alımı yapıyor ile alakalı ayrıntıları siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. Eti Maden İşletmeleri 198 işçi alımı yapıyor başvurusu ile alakalı detaylar makalemizde..

Eti Maden İşletmeleri 198 işçi alımı yapıyor

Eti Maden İşletmeleri yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamı içinde işçi alımı yapacağını açıkladı. Eti Maden İşletmeleri ilan kapsamı içinde 198 sürekli olarak işçi alımı gerçekleştirecektir. İlan kapsamı içinde proses işçisi alımı yapılacaktır. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer geniş bir şekilde bilgiler yazımız devamında bulunmaktadır.

Eti Maden İşletmeleri İşçi Alımı İlanı 2019

BANDIRMA BOR VE ASİT FABRİKALARI İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ, KIRKA BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ, BİGADİÇ BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ VE KESTELEK AÇIK İŞLETME VE KONSANTRATÖR BİRİMİ İLE EMET BOR İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE 198 SÜREKLİ İŞÇİ AÇIKTAN ALINACAKTIR

Teşekkülümüz Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 60, Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 48, Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğüne (Bigadiç/BALIKESİR) 26, Kestelek Açık İşletme Konsantratör Birimine (M.Kemalpaşa/ BURSA) 4 ve Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/KÜTAHYA) 60 olmak üzere toplam 198 sürekli olarak işçi için alakalı mercilerden gerekli izinler alınmıştır.

Aşağıdaki tabloda gösterilen 198 sürekli olarak işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, il düzeyinde karşılanması için Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezine 24.12.2018 tarih ve 30006 sayılı yazımız ile iş gücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 28.12.2018 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu 198 sürekli olarak işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezi aracılığıyla, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 28.12.2018 tarihinde yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Eti Maden 198 işçi alımı

Eti Maden 198 işçi alımı

Eti Maden İşletmeleri 198 işçi alımı

Eti Maden İşletmeleri 198 işçi alımı

Bu makalemizde Eti Maden İşletmeleri aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurumca yayına giren diğer bütün ilanlara Eti Maden İşletmeleri ilanları sayfasından varabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

Devlette.com, işçi alımı hususunda tüm yeni haberleri ve açıklamaları çok yakında zamandan anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk kez bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle devlette.com’un paylaştığı haberleri takip etmeniz ve bi hayli hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. Devlette.com’dan yapılan işçi alımı açıklamalarını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu